Haber Gönder Sitene Ekle Rss Akışı Site Haritası Bize Ulaşın

Ana Sayfa Haber Video Ders Oyun Dosya Firma Rehberi Bilgi Yarışması Facebookta paylaşmak için tıklayınız
 
Firma Rehberi Firmalar Firma Ekle Site Ölçeği Haberi Facebookta paylaşmak için tıklayınız
  Hepsi A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z
FİRMA KATEGORİLERİ

 Ağaç İşleri
 Alış Veriş Merkezleri
 Antikacılık
 Baskı ve Ambalaj
 Beyaz Eşya ve Servis
 Bilgisayar Firmaları
 Cam Porselen-Seramik
 Çiçekçiler
 Dernekler
 Diğer Firmalar
 Eğitim Kuruluşları
 Elektrik-Elektronik
 Emlak-Gayrimenkul
 Gıda Firmaları
 Güvenlik Savunma
 İnşaat ve Yapı
 Isıtma Soğutma Sanayi
 Kimya Boya Sanayi
 Kimya Sanayi
 Klima Bakım-Onarım
 Kozmetik
 Kültür Sanat Merkezleri
 Kuyumcular
 Madeni Yağ Sanayi
 Makina Sanayi
 Matbaa Firmaları
 Medya Adresleri
 Metal Çelik Sanayi
 Mobilya ve Dekorasyon Firmaları
 Muhasebe Firmaları
 Mutfak Eşyaları
 Nakliyat Firmaları
 Otomat
 Otomotiv
 Oyuncak
 Plastik Sanayi
 Reklam Tanıtım
 Sağlık Firmaları
 Servis Firmaları
 Site Ekle
 Sivil Toplum Kuruluşları
 Spor Malzemeleri
 Tekstil
 Temizlik Sanayi
 Turizm Firmaları
 Züccaciye

" Emlak-Gayrimenkul " alanı için firmalar:

CAN GRUP AŞ

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
CAN GRUP GAYRİMENKUL YATIRIM AŞ 1998 yılından bu yana Ankarada Gayrimenkul alım satım ve kiralama işlemlerinizde tüm satılık & kiralık gayrimenkulleriniz için size hizmet vermektedir.

CAN GRUP MEKANİK MÜHENDİSLİK

HER TÜRLÜ SU POMPA SATIŞ VE SERVİSİ TAMİR BAKIM VE ONARIMI İÇİN TÜRKİYE GENELİNDE VE YURT DIŞINDA SİZLERİN YANINDADIR
| detaylar için - tıklayınız!

BANABİEV EMLAK HİZMETLERİ

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Üniversite ögrencilerinin ev bulma problemine çözüm getirmek amacıyla kurulan Banabiev.com, günümüzde her kesimden ve yaştan kullanıcıya hizmet veriyor. Yakın zama eşya ve nakliye alanında hizmet vermeye başlayan Banabiev.com şimdilik İstanbulda faaliyet gösteriyor. Firmamızin hedefi yakın zama Türkiyenin her yerindeki kullanıcılarına hizmet vererek, ögrencileri kampüslerine yakın, yuva sıcaklığında ve uygun fiyatlı evleriyle buluşturmaktır. | detaylar için - tıklayınız!

İLANVERDİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE PAZARLAMA E TİCARET İNTERNET SİTESİ

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Kayseri
Alışveriş ve ilan kategorilerinde, Türkiye’nin yepyeni adresi ilanverdim.com, Burak Kaygısız tarafından 2018 yılında kuruldu. E- Ticaret sitesi olmanın yanı sıra Türkiyede ortaya çıkmasından bugüne kadar olan zaman içerisinde, Türkiye’nin online ilan platformu ve elektronik ticaret sitesi olarak, sayılı ilan platformu olma niteliğini taşımaktadır.
9 kategoride Sıfır Alışveriş ve İkinci el, Yardımcı Arayanlar, İş ilanları, Emlak, Vasıta, İş Makineleri & Sanayi, Tuning & Yedek parça, Özel ders verenler ve Hayvanlar Alemi olmak üzere birçok ala hizmet vermektedir.
İşlerine büyük şevkle bağlı uzman ekibimiz ile birlikte, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve teknolojik açıdan güçlü altyapısı ile ilanverdim.com, kullanıcılarının hayallerine dokunarak değer yaratmaya devam etmektedir. İstedikleri hayata ulaşmalarına aracılık ederek, en güzel deneyimlerini kullanıcılarına yaşatmak için çalışma performanslarına son hız devam ediyor.
| detaylar için - tıklayınız!

Derekmib

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Burdur
dating online here "http://manssecretd.pro" - dating site http://manssecretq.pro | detaylar için - tıklayınız!

EKİN EMLAK İNŞAAT

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Niğde
Ekin Emlak İnşaat | detaylar için - tıklayınız!

Türkiya Hobi Bahceleri

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
hedefimiz sizlere doğal, temiz ve sağlıklı yaşam alanları sunmak | detaylar için - tıklayınız!

Lakonak Mersin Konaklama, Mersin Günlük Daire

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İçel
Mersin Konaklama - Mersin Günübirlik Ev Kiralama -Mersin Saatlik Ev - Pozcu günlük Ev Kiralama Hizmetleri Vermekteyiz. | detaylar için - tıklayınız!

trend life

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Diyarbakır
Diyar Madencilik olarak yeniliklere açık, piyasa şartlarına kendini hızla adapte edebilen bir firma olmamız sayesinde müşterilerimizin takdirlerini kazanırken, geniş müşteri portföyümüze her geçen gün yeni referansları eklemekten mutluluk duyuyoruz. Trendlife projesini hayata geçirmekten dolayı gurur duyuyoruz. Firmamızla ilgili her konuda bizimle gönül rahatlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmekten mutluluk duyar, bol kazançlı günler dileriz. | detaylar için - tıklayınız!

avşa adası

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Balıkesir
Avşa adası pansiyonları | detaylar için - tıklayınız!

Swissoffices

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
SwissOffices hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı odası kiralama çözümleri sunan, Türkiye ve İsveçre ortaklı uluslararası bir Ofis Çözümleri Şirketidir. | detaylar için - tıklayınız!

A J YATIRIM TURİZM VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Vizyonumuz : A j yatırım turizm ve dış ticaret ltd.şti olarak vizyonumuz ; müşteri odaklı bir yaklaşımla Orta Doğu ve Afrika Arap ülkerinin hizmet sektöründe yer aldığımız uzman markalarla geleceğe yatırım temelleri oluşturmaktayız.

Hizmet sektöründe öncü olmayı hedefleyen firma olarak;
• Şirketin faaliyet alanlarıyla ilgili olan merci ve ajanslarla stratejik ortaklıklar kurma,
• Uluslar arası yatırım fonu oluşturma,
• Türkiyedeki bazı seçkin ürünlerin uluslar arası marketlerde pazarlanması ile ilgili pazarlama hakkını elde etme.
Yetkili Kisiler


Misyon : Çeşitli alanlarda ve uluslararası düzeyde kendine güvenen, çok boyutlu düşünce yeteneği ile doğru planlamaları gerçekleştiren ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyip geleceğe yatırım yapıp geliştirilmesine katkıda bulunmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların nezdindeki güvenirliliğimiz arttırmak için profesyonel bir şekilde onların ihtiyaçlarını karşılamak ve uluslar arası yatırım pazarındaki yerimizi güçlendirmek. Müşterilerimizle olan ilişkilerimizde doğruluk, güvenirlik ve şeffaflığa önem verme, çok sayıda müşteriyle daimi bir ilişki kurma ve uluslar arası kanun ve yasalara uyma.

GELECEĞİNİZİN YATIRIMINI ŞEKİLLENDİRİYORUZ
Profesyonel ekibimiz ile birlikte Türkiye ye teşvik ederek sizleri en güzel şekilde yönlendirip Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa, tatil köyleri, devre mülk, turistik tesisler organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, işyeri, arsa arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, gerektiğinde projelendirmek gibi birçok yatırım konusunda uzman hizmetler vermekteyiz. Türkiye, resmi işlem ve prosedürlerde sağladığı esneklik ve gösterdiği kolaylık sebebiyle çok sayıda Arap ve yabancı yatırımcı için bir cazibe merkezidir. Nitekim kontrol ve kolaylığı bir araya getiren kanunlar çıkarmış ve bununla ilgili yönetmelik ve mevzuatı yürürlüğe koymuştur. Böylece, yatırımcı herhangi bir sorun ve karmaşa olmaksızın Türkiye’de çok kısa bir sürede mülk edinebilmektedir. Türkiye, bu şekilde yatırımcıları kendi ülkesine girmeye teşvik etmiş ve onlara yatırım fırsatları sunmuştur. Türkiye, ülke gelişim vizyonunu oluşturmuş ve Türk halkına sayısız fayda sağlayan ve onun dünyadaki diğer milletlerin yanında yer almasını sağlayan dev projeleri hayata geçirmiştir. Çok yakın ve iyileştirici dönemler sırasında bu dev projelerden birkaç projeyi hayata geçirir geçirmez, ülkeye sıcak para akışı sağlanmış ve çok sayıda yeni yatırımcı Türkiye’ye gelmiştir. Türkiye’nin en son ilan ettiği bu dev projelerden bazıları şunlardır: İstanbul’da 3. Havalimanı Projesi, İkinci Tüp Geçit Projesi, Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayan 3. Köprü Projesi, Karadeniz Kanal Projesi ve uluslar arası startlarda devasa Şehir Hastaneleri, Olimpik Kentler ve Bilim Merkezleri. Türkiye’deki bu gelişmiş, sürekli yenilenen ve istikrarlı ortam, herkese fayda sağlayan yatırım fırsatları yaratma hususunda ortaklarımızla yatırım yapmak için bizi bir yatırım şirketi kurmaya cesaretlendirdi. Ve bu ala kaçırılmaz projelere imzamızı atıyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

Arsis Gayrimenkul

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Bursa
Türkiye genelinde Emlak,Arazi,Gayrimenkul hizmetleri. | detaylar için - tıklayınız!

Era Gayrimenkul Türkiye

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
1971de ABD’de kurulan ERA Franchise Network, dünyada 3000’i aşkın gayrimenkul ofisiyle Türkiyede! Reology firması bünyesinde yer alan REA Real Estate Gayrimenkul Bayilik Sistemi nin hedefi, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, sektörün itibarını yükseltmek, ERA’nın dünyada ve Avrupa’daki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye gururla taşımaktır. | detaylar için - tıklayınız!

hepsigunlukkiralik1

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)

2000 Yılından bu yana Turizm sektöründe hizmet veren bir firmayız. Turizm sektöründe edindiğimiz bilgi ve birikimimizle siz değerli konuklarımıza en iyi konaklama hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Her geçen gün çoğaltarak kullanımınıza sunduğumuz dairelerimizden birinin sizin için mutlaka uygun olabileceğini düşünüyoruz .
| detaylar için - tıklayınız!

Ortak Ofis

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Her İhtiyaca, Her Zaman Dilimine, Herkese Uygun Çalışma Alanları, Yaklaşık 1.500’ü geçkin Bireysel ve Kurumsal Profesyonel Network Ağı ile sanal ofis, hazır ofis, ortak ofis ve toplantı salonları. | detaylar için - tıklayınız!

Antalya Suites

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Antalya
Tatilde hoş vakit geçirmek istediğinizde kendinizi evinizde hissedebileceğiniz tek adres rahat bir ortam.
Konyaaltı mahallesinde denize yakın, alış veriş merkezlerine yakın ulaşımın kolay sağlığı yerdeyiz. antalya günlük kiralık daire İhtiyaçlarınızı bir telefonla karşılayabileceğiniz merkezi konumda.

Fuar katılımlarınızda iş seyahatlerinzde asker ziyaretinde düğün merasimlerinizde özel günlerinizde arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmek istediğinizde Kkendinizi evinizde hissedeceğiniz rahat bir ortam denize yürüme mesafesinde nezih bir mahallede şehir merkezine, alışveriş merkezlerine pazar yerine oldukça yakın. Evinizde otururken siparişlerinizi ayağınıza kadar getiriyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

My Villa Turkey

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Yurt Dışı
My Villa Turkey özellikle Yurt dışındaki insanlara gayrimenkul ve apartman satışı gerçekleştiren bir firmadır. Merkezi Suudi Arabistanda bulunan şirket yatırım amaçlı daire satışları gerçekleştiriyor. | detaylar için - tıklayınız!

Mikrofis Ofis Yönetimi ve Danışmanlık Ltd. Şti.

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Mikrofis Ofis Danışmanlığı, İstanbul Anadolu yakasının en değerli merkezi lokasyonunda rahatınız için her ihtiyacınızı düşünerek tasarlanmış, Kadıköy Kozyatağı Plazalar bölgesinde bulunmaktadır. Mevcut veya kurulmakta olan işinize prestij katmak için sizlerin ziyaretini bekliyor. | detaylar için - tıklayınız!

SR PREFABRİK Prefabrik ev konteyner ev Konya

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Yurt Dışı
SR PREFABRİK;Konyada Prefabrik ev Konya,konteyner ev,konya konteyner,prefabrik güvenlik kulübesi,prefabrik tuvalet wc,prefabrik duş,prefabrik depo,Konya konteynır,Şantiye Prefabrik,prefabrik evlerin fiyatları,prefabrik ev fiyatları,prefabrik villa modelleri,prefabrik fiyatları,çelik prefabrik,prefabrik evler ve fiyatları,prefabrik konut fiyatları,prefabrik ev firmaları,prefabrik konut,prefabrik ev yapımı,prefabrik firmaları,prefabrik ev projeleri,prefabrik evler,prefabrik evler fiyatları,satılık prefabrik evler,prefabrik ev,prefabrik şantiye binaları,prefabrik konutlar,prefabrik yapı,satılık prefabrik ev,prefabrik büfe,prefabrik ahır,ucuz prefabrik ev fiyatları,hazır prefabrik evler,çelik prefabrik | detaylar için - tıklayınız!

Gümüş Emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Esenyurt satılık daire kiralık daire arsa emlak gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekteyiz... | detaylar için - tıklayınız!

Akbük Altınel Emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Aydın
Akbük-Didim-Bozbük-Kazıklı çevresindeki tüm gayrimenkülleriniz deneyimli kadromuzla değerinde alınır satılır kiralanır... | detaylar için - tıklayınız!

binbiryol

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Projemiz 2014 yılının sonlarına doğru başlamış olup , 2015 yılının sonlarına doğru başarıyla tamamlanmıştır. Bundan sonraki amacımız projemizi diğer büyük dünya firmaları ile aynı seviyede görmektir. Günlük kiralık araba ilanlarından, günlük kiralık ev ilanlarına kadar aradığınız her türlü ilana buradan ulaşabilirsiniz. | detaylar için - tıklayınız!

Global Turkey Property

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Global Turkey Property is an international real estate company specialized in investment properties in Istanbul, Turkey.

Our company founders have been in international property sales business in Europe, Middle East Turkey for more than 12 years.

Major purpose of Global Turkey Property is to offer the best properties in Istanbul to international buyers investors.

With a well-trained professional team, we are proud to announce that we have closed countless successful sales for 12 years our success is the result of our high concern honesty to our clients. | detaylar için - tıklayınız!

uygun inşaat ve gayrimenkul danışmamlık

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Hakkımızda

İlkemiz Her Müşterimizi Dost Edinmektir. Sadece size değil tüm çevrenizede hizmet vermek ve devamlılık sağlamaktır.

Bu nedenle güçlü kadromuzla tam dürüstlük ilkesiyle hizmetinizdeyiz.

Daimi gayrimenkul danışmanımız olmak arzusundayız. İstediğiniz gayrimenkul o an bizde yoksada isteğinize göre olanı bulmak görevimizdir. Esas olan tanışmaktır. Bir merhabamız olsun .

Saygılarımızla,

arif hakan UYGUN | detaylar için - tıklayınız!

Balıkesirde Satılık Daireler

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Balıkesir
Balıkesirde Satılık daireler arsalar sahibinden kiralık daireler | detaylar için - tıklayınız!

KEMERLİ EMLAK GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Aydın
"Önce Güven" | detaylar için - tıklayınız!

satılık daire istanbul 05374131153,satılık daire beykent,satılık daire gürpınar, satılık daireler beykent,satılık komusyonsuz daireler,beylikdüzü.gürpınar,

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
satılık daire istanbul 05374131153,satılık daire beykent,satılık daire gürpınar,
satılık daireler beykent,satılık komusyonsuz daireler,beylikdüzü.gürpınar,büyük çekmeçe,
beykent,adnan kahveci mah,sahibinden,komusyonsuz,satılık daire 1+1,satılık daire 2+1,
satılık 3+1,satılık 4+1,satılık 5+1,site içi satılık daire,bahce katı,yüksek giriş,
en uygun fiyatlarla daireler,yakuplu.gurpınar,ayas gurup gayremenkul,kiralık dükkan,kiralık ev,
kiralık ev beykent,tapu takibinide biz yapıyoruz,kredi kullannımıda bizden,
kıredi kullanamadım diye üzülmeyin,sizin yapmanız gereken hayallerinizdeki daireyi ve evi bulmak, | detaylar için - tıklayınız!

İSTAŞ SİTE YÖNETİMİ

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Diyarbakır
Binalarınızdaki rahat yaşam İSTAŞın yönetimde olmasına bağlıdır.

İstaş Yönetim ile sitelerden, plazalara,
alışveriş merkezlerinden, endüstriyel
tesislere kadar yaşam sorunsuz akar.

İstaşın değdiği her şeyi hisseder,
sunduğu her konforu yaşarsınız.

Bırakın İstaş Yönetim sizin
binanıza da dokunsun
| detaylar için - tıklayınız!

ÖZTÜRK EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
Ankara Kaza Güvenilir Adres ÖZTÜRK EMLAK OFİSİNden Her Bütçeye Uygun

KONUT İMARLI - TİCARİ+KONUT İMARLI - SANAYİ VE DEPOLAMA İMARLI

VİLLA İMARLI - TİCARİ İMARLI - İMARSIZ TARLA - HOBİ BAHÇELERİ

YATIRIMA UYGUN ARAZİLER - VİLLA VE FABRİKALAR MEVCUTTUR

GAYRİMENKULLERİNİZ DEĞERİNDE VE GÜNÜNDE ALINIR - SATILIR

İLETİŞİM

0312 814 00 54

0533 706 08 08

0532 06 1 06 06 | detaylar için - tıklayınız!

UTKUM GAYRİMENKUL.EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Kocaeli
KOCAELİ VE CEVRESİNDE NİTELİKLİ GAYRİMENKULLER İÇİN BEKLERİZ... | detaylar için - tıklayınız!

DEKOR OFİS EMLAK YAPI

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Antalya
FİRMAMIZ ANTALYA GENELİNDE EMLAKGAYRUMENGUL DANIŞMANLIĞI TADİLAT DEKARASYON VE İŞ YERİ YENİLENME HİZMETLERİ VERMEKTE OLUP SEKTÖRDE 10 YILLIK BİLGİ VE DENEYİMİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE EN İYİ HÜZMETİ VERMEKTEN ONUR DUYMAKTADIR. | detaylar için - tıklayınız!

çetinkaya emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Tekirdağ
ÇETİNKAYA EMLAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

GAYRİMENKUL ALIMI – SATIMI KİRALAMA VE HER TÜRLÜ TAPU TAKİP İŞLEMLERİ YAPILIR.

FALİET ALANI: SATILIK KONUTLAR – SATILIK DAİRELER – SATILIK BİNALAR – SATILIK ARSALAR – SATILIK TARLALAR SATILIK ARAZİLER – SATILIK MÜSTAKİL EVLER – SATILIK İŞYERLERİ

KİRALIK KONUTLAR – KİRALIK DAİRELER -KİRALIK BİNALAR – KİRALIK ARSALAR – KİRALIK TARLALAR – KİRALIK ARAZİLER – KİRALIK MÜSTAKİL EVLER – KİRALIK İŞYERLERİ

Belediye ve Maliye Beyannameleri.

Veraset İşlemleri.

İntikal İşlemleri.

Taksim İşlemleri

Satış İşlemleri

Her Türlü Tapu İşlemleri Yapılır. | detaylar için - tıklayınız!

ÇETİNKAYA EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Tekirdağ
ÇETİNKAYA EMLAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

GAYRİMENKUL ALIMI – SATIMI KİRALAMA VE HER TÜRLÜ TAPU TAKİP İŞLEMLERİ YAPILIR.

FALİET ALANI: SATILIK KONUTLAR – SATILIK DAİRELER – SATILIK BİNALAR – SATILIK ARSALAR – SATILIK TARLALAR SATILIK ARAZİLER – SATILIK MÜSTAKİL EVLER – SATILIK İŞYERLERİ

KİRALIK KONUTLAR – KİRALIK DAİRELER -KİRALIK BİNALAR – KİRALIK ARSALAR – KİRALIK TARLALAR – KİRALIK ARAZİLER – KİRALIK MÜSTAKİL EVLER – KİRALIK İŞYERLERİ

Belediye ve Maliye Beyannameleri.

Veraset İşlemleri.

İntikal İşlemleri.

Taksim İşlemleri

Satış İşlemleri

Her Türlü Tapu İşlemleri Yapılır. | detaylar için - tıklayınız!

Rentax

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
1993 yılı itibari ile yer aldığımız inşaat sektöründe, 70 bin m² inşaat yaptık. Kendi ekibimizle kendi sistemlerimizi kurarak her aşamada tecrübe edindik. İnşaatını sürdürmüş olduğumuz gayrimenkullerin satış ve kiralama süreçlerini bilfiil takip ettik.

2009 yılında gayrimenkul kiralama işine girdik. Elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile uzun ve titiz bir çalışmadan sonra “KİRA GARANTİLİ MÜLK YÖNETİM SİSTEMİ”ni kurduk. Gayrimenkul Kiralama ve Mülk Yönetim Sistemini birleştirdik. Kiralama alanında faaliyet gösteren mülk sahipleri ile kiracılar arasında ortaya çıkan sorunları yok etmeye odaklık. Türkiye’de daha önce benzeri olmayan bu sistemi danışmanlık, hukuk, sigortacılık, bilişim, taşımacılık gibi çözüm ortakları ile destekledik.

Rentax olarak “Sizin mülkünüz bizim sorumluluğumuz” sloganını kendimize ilke edindik. Bu doğrultuda hedefimizi maksimum müşteri memnuniyeti olarak belirledik.

Biz diğerlerinden farklıydık. Çünkü çalıştığımız her mülke, kendi mülkümüz titizliği ile yaklaştık. Biz Türkiyedeki yaygın gayrimenkul danışmanlık firmalarından bütünüyle farklıyız. Çünkü biz uzun soluklu ilişkiler içeren, bütünsel çözüm sunuyoruz. Mülkünüzü en iyi şekilde yönetileceğine yüzde yüz garanti veriyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

Rentax

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
1993 yılı itibari ile yer aldığımız inşaat sektöründe, 70 bin m² inşaat yaptık. Kendi ekibimizle kendi sistemlerimizi kurarak her aşamada tecrübe edindik. İnşaatını sürdürmüş olduğumuz gayrimenkullerin satış ve kiralama süreçlerini bilfiil takip ettik.

2009 yılında gayrimenkul kiralama işine girdik. Elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile uzun ve titiz bir çalışmadan sonra “KİRA GARANTİLİ MÜLK YÖNETİM SİSTEMİ”ni kurduk. Gayrimenkul Kiralama ve Mülk Yönetim Sistemini birleştirdik. Kiralama alanında faaliyet gösteren mülk sahipleri ile kiracılar arasında ortaya çıkan sorunları yok etmeye odaklık. Türkiye’de daha önce benzeri olmayan bu sistemi danışmanlık, hukuk, sigortacılık, bilişim, taşımacılık gibi çözüm ortakları ile destekledik.

Rentax olarak “Sizin mülkünüz bizim sorumluluğumuz” sloganını kendimize ilke edindik. Bu doğrultuda hedefimizi maksimum müşteri memnuniyeti olarak belirledik.

Biz diğerlerinden farklıydık. Çünkü çalıştığımız her mülke, kendi mülkümüz titizliği ile yaklaştık. Biz Türkiyedeki yaygın gayrimenkul danışmanlık firmalarından bütünüyle farklıyız. Çünkü biz uzun soluklu ilişkiler içeren, bütünsel çözüm sunuyoruz. Mülkünüzü en iyi şekilde yönetileceğine yüzde yüz garanti veriyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

BERAT OĞUR

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
BERAT OĞUR TÜRKİYE GENELİNE EMLAK BAYİLİĞİ VERİYOR. | detaylar için - tıklayınız!

Günhan Gayrimenkul

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İzmir
Günhan Emlak Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı;

1.Şubat.1998 tarihinde firma sahibi ve yöneticisi Tevfik Ahmet GÜNHAN tarafından kurulmuştur.

Firmamızın Üyesi Olduğu Mesleki Kuruluşlar :

İZEKO - İzmir Emlak Komisyoncuları Odası (Izmir Chamber of Real Estate Brokers)

İZEMD - İzmir Emlak Müşavirleri Derneği (Real Estate Brokers Association of Izmir)

TESK - Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (Confederation of Tradesmen Artisans of Turkey)

İESOB - İzmir Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği (Izmir of Chambers of Tradesmen Artisans)

Firmamız ; Sanayi ve Ticaret Bakanlığının “Emlakçılık Hizmetleri Genel Kuralları Stardı” Tebliğine TS.11816 a uygun olarak faaliyet gösteren tamamen yasal bir emlak danışmanlığı şirketidir.

Firmamızın Faaliyet Konusu ve Hizmetleri :

Gayrimenkul Alım, Satım, Kiralama, Expertiz, Danışmanlık ve Aracılık Hizmetleri. Gayrimenkul Portföy Yönetimi ve Yıllık Kiracı Portföy Takibi. Axa, Anadolu, Alianz ve Ak Sigorta Tali Acenteliği.

Firmamızın Aktif Hizmet Sahası :

İzmir İli, Konak, Karabağlar, Balçova ve Narlıdere (Bu İlçelere Bağlı Tüm Cadde, Mahalle, Semt ve Sokakları Kapsamaktadır.)

Belirtilen İlçe ve Semtlerde Bulunan Satmayı ve/veya Kiraya vermeyi düşündüğünüz,

Tüm Gayrimenkullerinizi (Satılık, Kiralık, Müstakil Ev, Villa, Daire, İşyeri, Depo, Arsa, Arazi,

Tarla) Bize Bildirebilirsiniz.

Firmamız Çalışanlarının Mesleki Eğitimleri :

Milli Eğitim Bakanlığının, İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Onaylı, İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi, İzmir Emlak Müşavirleri Derneği ve İzmir Ticaret Odası, Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanlığınca müştereken verilen ”Emlakçılık ve Eğitimi” programı sertifikası.

TESK, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu tarafından verilen 3308 sayılı Çıraklık ve Meslek Eğitimi Kanunu kapsamında, 507 sayılı yasanın ek 20.maddesine göre çıkarılan yönetmeliğe uygun olarak yapılan sınav sonucunda başarılı bulunması sebebiyle İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu tarafından 13.07.2004 tarih ve 14 sayılı kararıyla verilen belge. AKBANK ve GARANTİ BANKASInın çeşitli yıllarda düzenlediği “Mortgage” Seminerlerine katılım ve eğitim sertifikaları.

İZEKO, İzmir Emlak Komisyoncuları Odası’nın düzenlediği mesleki eğitim ve gelişim alanındaki konferans ve seminerlere katılım belgeleri.

TESK, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu tarafından verilen esnaflık belgesi.

Firmamız Çalışma Saatleri :

Pazar Günleri Hariç Hergün;

Sabah : 10.00 - Akşam : 19.00

Firmamızın Açık Adresi ve Tarifi :

İnönü Caddesi, 123.Sokak, No: 1. Poligon, Karabağlar, İzmir

Tarif 1) Poligon Total Benzin İstasyonu Yan Sokağı.

Tarif 2) Poligon Metro İstasyonu Önü (Poligon Deresi 123.Sokak Çıkışı)

Tarif 3) Poligon 123.Sokak (As Kip Pide Salonu Karşısı - Poligon Veteriner Kliniği Yanı)

Firmamız Telefon Numaraları :

(0232) 247 22 47 - (0232) 247 46 90 - (0232) 247 20 30

(0532) 681 57 35 - (0532) 371 78 15 - (0542) 524 43 30

İnternet Sitelerimiz :

www.gunhanemlak.com - www.izmirdesatilikdaire.net| detaylar için - tıklayınız!

TİGRAN HOME GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
TİGRAN HOME GAYRİMENKUL
TİGRAN HOME GAYRİMENKUL
TİGRAN HOME GAYRİMENKUL
TİGRAN HOME GAYRİMENKUL
TİGRAN HOME GAYRİMENKUL | detaylar için - tıklayınız!

REC GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Kocaeli
Bu ala yakından tanıdığınız isim Ö.Arda Tosun tarafından kurulmuş bir firmadır. 2007’den bu yana Kocaelide gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir.
REC Gayrimenkul, marka bilinirliği için yaptığı reklam tanıtımlarıyla her yıl büyümeyi sağlayarak ve bu başarılı yılların sonunda Kocaeli’de ilk franchise ofisini açarak hedeflerini gerçekleştirmeye hızla devam etmektedir.
Profesyonel ekibi ve franchise ofisleri ile güvenilir ve doğru hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
Bursa, İstanbul, Yalova, Samsun illerinde ise görüşmeler devam etmektedir.
REC Gayrimenkul, artık bir meslek olarak kabul edilmesi gereken Gayrimenkul Alım, Satım, Kiralama ve Toplu Konu Projelerinin pazarlanması konusunda kendini geliştiren, teknolojiyi kullanabilen, eğitimli personel ile bu sektöre kaybettiği güveni tekrar kazırmayı amaç edinmiştir. İlkeleri öncelikle eğitim, profesyonel yeterlilik, güvenilirlik ve bunların sonucunda maksimum müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektir. Böylelikle müşterilerinin gayrimenkul alanındaki, ömür boyu danışmanı olmayı sağlamaktır.
| detaylar için - tıklayınız!

Akilli Bina Otomasyon

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Vizyonumuz, A+ Yapı teknolojileri ile konak, villa, residence, flat ofis ve plaza projelerimizde kullanıcı arz ve taleplerini saha araştırmalarıyla ve müşterilerimizin özel mimari taleplerine ilişkin profesyonel çözümler üretmektir. İthal ve yerli olmak üzere projelerimizde kullığımız üst düzey yapı ürünleriyle dayanım ve estetikle birlikte kalitede örnek yapı teknolojilerinde ilklere öncülük eden, özel projeler üretmektir.
Grup olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını bir arada sentezleyen özgün yapılar oluşturmaktayız. En değerli varlıklarımız, çocuklarımız için her türlü güvenliği, sağlığı modern kullanım alanları ile sağlamak, aile yaşantılarınıza en uygun seçeneklerle dâhil etmekteyiz.
Projelerimizin tümünde tüm dijital yayınlar: uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ayrı olarak özel mimari ile projelendirilmiş akustik ses sistemleri, tüm pencereler için kontrol edilebilir kepenk sistemleri, ısınma ve soğutma sistemleri, fırın – mikrodalga kontrol sistemleri, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri için dimmerli kontrol, kromoterapi ışıklırma sistemli spa üniteleri ve jakuzi jetler, havalırma kontrolü, bina içinden ve dışından olmak üzere güvenlik kameraları kontrolü gibi üst düzey teknoloji ürünlerini kullanmaktayız. Dünya ile aynı a ülkemiz yapı endüstrisine örnek teşkil edecek nitelikleri ilk uygulayıcı olmak niteliklerimiz arasındadır.
Özel mutfak, banyo, ıslak zemin tasarım ve uygulamalarında modern, seçkin, özgün, üst düzey mimari çalışmalar yapmaktayız. Tüm aile fertlerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefleyen grubumuz, koşu pistleri, tenis kortları, basketbol, voleybol, golf, futbol sahaları, fitness center, spa, sauna, açık-kapalı havuz, Türk hamamı, buhar banyosu gibi üst düzey konforda yaşam ve sosyal etkinlik alanlarını projelerimizde barındırmaktayız. Bununla beraber 24 saat güvenlik kameraları ile televizyonlarımızdan takip edilebilen çocuk parkları, kapalı, açık otoparklar, jimnastik parkı, bisiklet parkurları sunmaktayız. Sizi anlıyor, isteklerinizi biliyor, size özel çözümler sunuyoruz.
Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksek Bilgisayar Mühendisi Özgür GÜLEÇin yapı üretiminde mimari estetiğe önem veren bakış açısı, akademisyen kimliğinin birikimi olan modern mimari tercihiyle birlikte tasarım ve teknolojinin en güzel sentezlerini alanlarında ihtisaslaşmış uzman ekibimiz ile en üst düzeyde sizlere sunmaktayız. Sizlerin beklentilerine karşılık vererek profesyonel bir sonucu ortaya koyacağı yaşam alanlarıyla ön pla olmakta ilkelerimiz arasındadır. | detaylar için - tıklayınız!

Akilli EVLer

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Vizyonumuz, A+ Yapı teknolojileri ile konak, villa, residence, flat ofis ve plaza projelerimizde kullanıcı arz ve taleplerini saha araştırmalarıyla ve müşterilerimizin özel mimari taleplerine ilişkin profesyonel çözümler üretmektir. İthal ve yerli olmak üzere projelerimizde kullığımız üst düzey yapı ürünleriyle dayanım ve estetikle birlikte kalitede örnek yapı teknolojilerinde ilklere öncülük eden, özel projeler üretmektir.
Grup olarak teknolojiyi en üst düzey de kullanarak yapı sektörü ile teknoloji dünyasını bir arada sentezleyen özgün yapılar oluşturmaktayız. En değerli varlıklarımız, çocuklarımız için her türlü güvenliği, sağlığı modern kullanım alanları ile sağlamak, aile yaşantılarınıza en uygun seçeneklerle dâhil etmekteyiz.
Projelerimizin tümünde tüm dijital yayınlar: uydu alıcıları, kablolu yayın sistemleri, her oda ve bölgeye ayrı olarak özel mimari ile projelendirilmiş akustik ses sistemleri, tüm pencereler için kontrol edilebilir kepenk sistemleri, ısınma ve soğutma sistemleri, fırın – mikrodalga kontrol sistemleri, son teknoloji gizli led ve spot aydınlatma sistemleri için dimmerli kontrol, kromoterapi ışıklırma sistemli spa üniteleri ve jakuzi jetler, havalırma kontrolü, bina içinden ve dışından olmak üzere güvenlik kameraları kontrolü gibi üst düzey teknoloji ürünlerini kullanmaktayız. Dünya ile aynı a ülkemiz yapı endüstrisine örnek teşkil edecek nitelikleri ilk uygulayıcı olmak niteliklerimiz arasındadır.
Özel mutfak, banyo, ıslak zemin tasarım ve uygulamalarında modern, seçkin, özgün, üst düzey mimari çalışmalar yapmaktayız. Tüm aile fertlerimizin memnuniyetini sağlamayı hedefleyen grubumuz, koşu pistleri, tenis kortları, basketbol, voleybol, golf, futbol sahaları, fitness center, spa, sauna, açık-kapalı havuz, Türk hamamı, buhar banyosu gibi üst düzey konforda yaşam ve sosyal etkinlik alanlarını projelerimizde barındırmaktayız. Bununla beraber 24 saat güvenlik kameraları ile televizyonlarımızdan takip edilebilen çocuk parkları, kapalı, açık otoparklar, jimnastik parkı, bisiklet parkurları sunmaktayız. Sizi anlıyor, isteklerinizi biliyor, size özel çözümler sunuyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

Emlak Konut Haberler

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Emlak Konut Haberler
Emlak Konut Haberler; yeni konut projeleri, kentsel dönüşüm süreci, dekorasyon ve krediler gibi yapı sektörünü farklı açılardan ele alarak konut sahiplerinin, konut alacak olanların ve üreticilerinin tüm sorularına cevap oluyor.
Tüm Türkiye genelindeki yeni konut projelerinin lokasyon ve ödeme koşullarıyla birlikte yer aldığı Yapı Vitrini, konut almak isteyenlere fikir veriyor. Aynı zama karşılaştırma yaparak sektörün geneli hakkında bilgi sahibi olmayı sağlıyor. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren markalara da rehberlik ederek merak edilen her şeyin bir arada olduğu tek adres olarak yerini koruyor.
| detaylar için - tıklayınız!

Konut Projeleri

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Konut Projeleri Maps
KPM, (Konut Projeleri Maps) yeni nesil lokasyon bazlı mecralardan farklılık göstererek öne çıkıyor. Ziyaretçiyi boğan, uzun ve sıkıcı olduğunu düşündürten filtrelemelerin aksine harita üzerinden tek tıklamayla aranılan bölgeye ulaştırıyor. Yine aynı harita üzerinden bölgedeki proje yoğunluğunu görmeyi sağlayan sistem, ardından filtrelemeye geçiyor ve ziyaretçinin kriterlerine göre sonuçları listeliyor.
| detaylar için - tıklayınız!

yakamoz emlak & inşaat

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Aydın
EMLAK İnşaat Ve Arac Kiralama Sektörlerinde,
GÜVENİN simgesi olan DİDİM YAKAMOZ EMLAK;
Gayrimenkul alım,satım,kiralama işlemlerinde,müşterilerinin güven ve memnuniyetini öncelikli tutarak hizmet vermektedir.
Didim YAKAMOZ EMLAK Size bir telefon kadar yakın…
Emlak BİLGİ HATTI : 02568115560
Emlak BİLGİ HATTI :CEP :05413652509
Aklınızdan geçeni bu adreste bulabilirsiniz
| detaylar için - tıklayınız!

ankara satılık daire - gayrimenkul sorgulama merkezi

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
Daire sor ailesi olarak ihtiyacınıza cevap verebilecek Sincan da satılık daireler, Eryaman da satılık daireler, Elvankent de satılık daireler, Etimesgut ta satılık daireler,Çankaya da satılık daireler,Mamak
ta satılık daireler, Pursaklar da satılık daireler,ve bilimum Ankara’nın tüm ilçeleri dahil olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrindeki satılık daireleri ayağınıza kadar getirmeyi hedefliyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

serinyol emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Hatay
emlak gayrimenkul alım satımı | detaylar için - tıklayınız!

URFA EMKA EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ş.Urfa
KURUMSAL GEÇMİŞİMİZ

1983 – 1998 Yılları arasında Şanlıurfa Sebze ve Meyve Halinde Komisyon evi Olarak İşyeri Bulunulan Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail YILDIZ Dürüstlüğüyle ve Şeffaflığıyla Tanınan Bir Esnaf Olarak Bilinmektedir İlerleyen Yılların Ardındın Bireysel Bir Esnaf Olarak Değil Kurumsal Bir Şirket Halinde Çalışmaya Karar Vermiştir 1998 Yılında İsmail YILDIZ Yönetiminde Şanlıurfa İlinde Kurulan
YILDIZ TURZ, GIDA, İNŞ, NAK,İTH İHR LTD ŞTİ Belirli Sektörlerde Faaliyet Göstererek Hizmet Vermiştir Faaliyette Bulunduğu Sektörler Sırayla Şunlardır 1998 – 2013 Genel Anlamda Başta Irak ve Komşu Ülkelere İnşaat , Gıda ve İhtiyaç Malzemeleri İhracatında Bulunarak Sektöründe Öncü Olarak Bilinmektedir. 2003 Yılında KONYA İlinde Şirketimizce EM&KA BOYA Markası İle Su bazlı , Solvent ,bazlı ,Ve Sanayi Grubu Üretiminde Bulunan Boya Fabrikası Kurularak Şu Ana Kadar Kaliteden Ödün Vermeyerek Yapmış Olduğu Ürünlerle İnşaat Sektöründe Faaliyet Göstermekledir..Ayrıca 2012 Yılında Tekrarında YILDIZ TURZ, GIDA, İNŞ, NAK,İTH İHR LTD ŞTİ Tarafından URFAEMKAEMLAK Yapı Malzemeleri İsmiyle İnşaat , Emlak ve Gayrimenkul Sektöründe Emlak komisyonculuğu , İnşaat İç,Dış Mimari Yapımı İle Onarımını Yapabilecek Ekip ve Ekipmanlarıyla Anahtar teslimi Projeleriyle Sektöründe Güven Esasına Dayalı Öz Veriyle Hizmet Vermekteyiz | detaylar için - tıklayınız!

TOKİ EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ş.Urfa
Şanlıurfa Toki Satılık - Kiralık Daire
Şanlıurfa Toki Bölgesi Emlakçısı | detaylar için - tıklayınız!

utkum gayrimenkul danışmanlık hizmetleri

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Kocaeli
KOCAELİ VE ÇEVRE İLLERİN DE BÜYÜK ÖLCEKLİ SANAYİİ ARSALARI.TURİSTLİK ARSALAR.KONUT ARSALARI.FABRİKA VE DEPO ALANLARI.BAĞ VE BAHÇELER.DAİRE VE DUKKANLAR.DEVRE MÜLKLER SATILIR .KOMİSYONLUK HİZMETLERİ VERİLİR...02622390849..05362511849...utkumgayrimenkul@yahoo.com.tr...www.utkumticaret.com | detaylar için - tıklayınız!

TEK İNŞAAT EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Bugün Tek İnşaat & Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi başarılı pazarlama ve kaliteli organizasyonlarıyla sektörde haklı yerini almış olup, kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımlarıyla farkını kanıtlamış, tecrübesi, kaliteli, hizmet bakışı ve uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir.

Dürüstlük ilkesinden yola çıkarak şirketimizin izlediği ticari politika;müşterilerimizin güvenini kazanmak ve gayrimenkul sektöründe Tek İnşaat & Emlak ın itibarını daha fazla arttırmak ve sürekliliğini sağlamaktır.En büyük sermayesi referansları olup itibarına itibar katmak amacı ile insanlara değer vermek kaydıyla değerli müşterilerine çağdaş bir hizmet sunmak ise misyonunun vazgeçilmezi olmuştur.
| detaylar için - tıklayınız!

TEK İNŞAAT EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Bugün Tek İnşaat & Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi başarılı pazarlama ve kaliteli organizasyonlarıyla sektörde haklı yerini almış olup, kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımlarıyla farkını kanıtlamış, tecrübesi, kaliteli, hizmet bakışı ve uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir.

Dürüstlük ilkesinden yola çıkarak şirketimizin izlediği ticari politika;müşterilerimizin güvenini kazanmak ve gayrimenkul sektöründe Tek İnşaat & Emlak ın itibarını daha fazla arttırmak ve sürekliliğini sağlamaktır.En büyük sermayesi referansları olup itibarına itibar katmak amacı ile insanlara değer vermek kaydıyla değerli müşterilerine çağdaş bir hizmet sunmak ise misyonunun vazgeçilmezi olmuştur. | detaylar için - tıklayınız!

konyapark emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Konya
karatay meram Selçuklu kooperatif daire ev dükkan iş yeri arsa tarla bahçe | detaylar için - tıklayınız!

TEK GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Bugün Tek İnşaat & Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi başarılı pazarlama ve kaliteli organizasyonlarıyla sektörde haklı yerini almış olup, kalite ve hizmetten ödün vermeyen anlayışı ve çağın gereklerine uygun yaklaşımlarıyla farkını kanıtlamış, tecrübesi, kaliteli, hizmet bakışı ve uzman kadrosuyla yoluna devam etmektedir.

Dürüstlük ilkesinden yola çıkarak şirketimizin izlediği ticari politika;müşterilerimizin güvenini kazanmak ve gayrimenkul sektöründe Tek İnşaat & Emlak ın itibarını daha fazla arttırmak ve sürekliliğini sağlamaktır.En büyük sermayesi referansları olup itibarına itibar katmak amacı ile insanlara değer vermek kaydıyla değerli müşterilerine çağdaş bir hizmet sunmak ise misyonunun vazgeçilmezi olmuştur. | detaylar için - tıklayınız!

KONYA GÜZEL EMLAK;satılık ev kiralık daire Konya

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Konya
KONYA GÜZEL EMLAK;Konyada Kiralık ve satılık daire,Selçuklu Daire,Meram Daire,Karatay Daire,satılık ve Dubleks Daire,satılık ve Müstakil Bahçeli Ev,satılık Komple Bina,satılık ve kiralık Dükkan,satılık ve kiralık büro,dükkan,iş yeri,satılık ve kiralık sanayi Dükkan,satılık arsa,bahçe,arazi ve tarla,satılık ticari arsa,satılık fabrika,satılık ve kiralık yazlık,satılık çardak,öğrenciye kiralık daire,kiralık devre mülk,Kiralık ve satılık Devremülk,kiralık ve satılık müstakil ev,öğrenciye kiralık oda,satılık kat karşılığı arsa,Satılık Kooperatif Arsası,Kiralık ve satılık Pansiyon,otel,öğrenci yurdu,devren satılık iş yeri,kiralık plaza,satılık iş merkezi alım satım işleri yapmaktadır. | detaylar için - tıklayınız!

Gayrimenkul23

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Elazığ
NEDEN BİZ ? çünkü profesyonel ve uzman kadromuzla Gayrimenkul23 olarak ülkemizde emlak yatırımı alanında güvenilir ve lider bir emlak kuruluşuyuz ... | detaylar için - tıklayınız!

EMLAK KONUT

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
EMLAK KONUT İSTANBUL SAMET EMLAK OFİSİ SATILIK KONUT DAİRE EMLAK İLANLARI GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI ve PROJE İSTANBUL | detaylar için - tıklayınız!

mersin emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Gaziantep
Ev; insanların barınma , yaşamını sürdürme yeridir hiç şüphesiz . Kimimiz kendi evimizde kimimiz kiralık evlerde otururuz . İşte mersin emlak bul da mersinin en büyük yerel emlak portalı olma özelliğini taşıyor . İstediğiniz fiyatlarda , metre karelerde , istediğiniz yerde kiralık-satılık ev bulabilirsiniz . Öğrenci veya bekar evleride bulmak isteyenler için de bu tars evler bulak oldukça kolay olacak bizim sayemizde . Mersinde ki emlakçı listelerinede bakabilirsiniz. Ayrıca kiralık - satılık işyerleride bulabilirsiniz . Sitemize üye olarak evlerin fiyatlarından haberdar olabilirsiniz . | detaylar için - tıklayınız!

Office Istanbul

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
2006 yılında kendi mülkümüzde, yine kendi mimarlık şirketimizin yapmış olduğu özgün dekorasyon ile kurulmuş olan Office İstanbul, İstanbulda Hazır Ofis ve Sanal Ofis ihtiyacına bir çözüm üretmek için çalışmaktadır. Tam donanımlı Hazır Ofisler ve Sanal Ofisler, gerek tecrübe gerekse elastik çözüm detayları ile hazır ofis ve sanal ofis ihtiyaçlarınıza modern çözümler getirmektedir. | detaylar için - tıklayınız!

Etimesgut Satılık Daire

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
Firmamız 10 yıldır emlak alım,satım,kiralama,müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir. | detaylar için - tıklayınız!

Kiev Apartment

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Yurt Dışı
Biz kiev ukrayna ailesi olarak sizlerin ukrayna kiev’e yapacağınız kısa süreli iş seyahatlerinizde ve görüşmelerinizde sizlerleyiz. Arama motorlarında sitemiz kiev apart, kiev aparts, kiev apartment, kiev apartments gibi kelimelerde yer almaktayız. | detaylar için - tıklayınız!

empi gayrimenkul

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
30 yıllık tecrübemizle ve profosyonel ekibimizle gayrimenkul danışmanlığı (arazi, arsa, daire, bina, fabrika, otel, fabrikalarınız ve iş yerleriniz kiralanır satılır) mütahitlik hizmeti verilir... kat karşılığı daireleriniz arsalarınız değerinde alınır-satılır...banka kredilerinizde yardımcı olunur. emlak adına herşey için... | detaylar için - tıklayınız!

demirkıran prefabrik

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
1990 yılından bugüne dürüstlükten ödün vermeden ideal sonuca ulaşmak için çözüm ortaklığı yapmaya daima hazırız. Uzman kadromuz,saygın konumumuz yaklaşık 500 adet portföyümüz İstanbul silivrideki gayrimenkul pazarlama sektörümüzdeki liderligi kimseye bırakmadan emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimize yatırım yapmak üzere gayrimenkulü tercih eden insanlarada çağdaş,şeffaf ve etik danışmanlık hizmeti sunduk.sunmayada devam ediyoruz. Bölgemizdeki en zengin emlak portföyümüz onlain bilgisayar ağımızla ve kendini geliştirmiş kadromuzla yolumuza devam ediyoruz.
Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun natifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .
| detaylar için - tıklayınız!

demirkıran arsa ofisi

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
1990 yılından bugüne dürüstlükten ödün vermeden ideal sonuca ulaşmak için çözüm ortaklığı yapmaya daima hazırız. Uzman kadromuz,saygın konumumuz yaklaşık 500 adet portföyümüz İstanbul silivrideki gayrimenkul pazarlama sektörümüzdeki liderligi kimseye bırakmadan emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimize yatırım yapmak üzere gayrimenkulü tercih eden insanlarada çağdaş,şeffaf ve etik danışmanlık hizmeti sunduk.sunmayada devam ediyoruz. Bölgemizdeki en zengin emlak portföyümüz onlain bilgisayar ağımızla ve kendini geliştirmiş kadromuzla yolumuza devam ediyoruz.

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun natifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. .
| detaylar için - tıklayınız!

TAYFUN AÇMALI GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Zonguldak
PROFESYONEL GAYRİMENKUL ve yatırım Danışmanlığı | detaylar için - tıklayınız!

özikbal emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Özikbal Emlak olarak güvenilir kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz... | detaylar için - tıklayınız!

ENES DEKORASYON

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Yıllardır yapı sektöründe faaliyet gösteren ALTUN İNŞAAT GROUP artık bostancı şubesinde... ENES YAPI DEKORASYON şubemizle uzun yıllardan beri süregelen bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi, genç ve dinamik kadromuz ile belirlediğimiz hedefler doğrultusunda hayata geçirmek üzere faaliyetlerimize hız verdik.
2001 yılında kurulan ENES YAPI DEKORASYON kuruluşundan bu güne tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek çağdaş yapılaşmaya önem veren sağlam, güvenilir ve estetik çözümleri ile evinizdeki olması gereken şıklığı ekonomik sunuma çevirerek müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.
ENES YAPI DEKORASYON markası gün geçtikçe marka bilinirliğini ve kalitesini arttırmanın yanısıra, fiyatlarının tutarlı ve cazip olması yönünde, gerek ar-ge gereksede stratejik olarak çalışmalarına devam etmektedir.Komple ve kısmi tadilatlar, yeniden tasarım ve konsept oluşturma, kat karşılığı proje tasarımları gibi aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızı düşünce safhasından anahtar teslimine kadar sizinle birlikte oluşturuyoruz. Konut, villa, residence başta olmak üzere ofis mekanları, cafe, restaurant tasarım ve uygulamaları,dekorasyon hizmet alanlarımızdır. | detaylar için - tıklayınız!

REMAX VİSTA (BARIŞ TUNÇKOL)

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
EMLAK KİRALAMA SATIŞ HERTÜRLÜ GAYRİMENKUL LERİNİZ İLE İLGİLİ SATIŞ VE KİRALAMA HİZMETİ | detaylar için - tıklayınız!

medoca kredi ofisi

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
MEDOCA
KREDİ OFİSİ
medocadanismanlik.com
(0212) 419 08 08
(0531) 248 56 56

HERGÜN AÇIKTIR


KREDİ & FİNANS
Şahıs ve Esnaf İhtiyaç Kredileri
Kredi Kartı Taksitli Borç Ödeme
Konut Dükkan ve Taşıt Kredileri
Kredi Kartı Taksitli Nakit Ödeme
Vadeli Çeklerin Değerlendirmesi
İpotekli İhtiyaç Kredisi Kullanımı
Kredi Kartı ve Kredi Kolaylıkları
İŞLEM ADINIZA YAPILIR TAKSİT BANKAYA ÖDENİR

DÜŞENİN DOSTU OLMAZ | detaylar için - tıklayınız!

ANKAHOME Emlak & Gayrimenkul Danışmanlık

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
ÖNCE MEMNUNİYET VE GÜVEN SONRA DOSTLUK İLKEMİZDİR

Geçmiş den almış olduğumuz yüksek disiplin, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışma anlayışı, bizleri aydınlatan vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, aramıza yeni katılan Emlak ve Emlak Yönetimi Meslek Yüksek Okulu mezunu dinamik, genç ve eğitimli personel ile birlikte siz müşterilerimize, ileri teknoloji kullanarak hizmet vermek anlayışıyla yola çıktık. Yüksek disiplin, mesleki etik ve ahlak kuralları doğrultusunda, önce güven sonra dostluk etik ilkemiz doğrultusunda hizmet vermeye çalıştığımız meslek dalına yeni bir anlayış kazırmak, vizyon ve misyonumuzdan sapmadan siz müşterilerimizi bir gayrimenkul sahibi yapmak hedefimiz olacaktır. | detaylar için - tıklayınız!

Ozsubasi Emlak&Insaat Ltd

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Aydın
Ozsubasi Emlak Sizlere uygun fiyata daireler sunmaktadır. | detaylar için - tıklayınız!

medocakrediofisi

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
MEDOCA
KREDİ OFİSİ
medocakrediofisi@hotmail.com
medocadanismanlık.com
(0212) 419 08 08
(0531) 248 56 56
HERGÜN AÇIKTIR


KREDİ & FİNANS
Şahıs ve Esnaf İhtiyac Kredisi
K.Kartına Taksitli Borç Ödeme
Konut Dükkan ve Taşıt Kredisi
K.Kartına Taksitli Nakit Ödeme
Vadeli Çekleriniz Değerlendirilir
Teminatlı İhtiyaç Kredisi İmkanı
Düşük Model Oto Kredi İmkanı
Kredi Kartı ve Kredi Kolaylıkları
İŞLEM ADINIZA YAPILIR TAKSİT BANKAYA ÖDENİR


DÜŞENİN DOSTU OLMAZ


MUHASEBE
Şahıs İşyeri Vergi Açılışları
Şirket Kuruluşu ve Tasfiyesi
Çalışma Tazminat & Bağkur
İlk Sigorta & Nasıl Emekliyim
Resmi Kurumlara Dilekçeler

OTOBÜS & NAKLİYE
Düğüne ve Etkinliklere Otobüs
Şehirlerarası Otobüs ve Nakliye
Yük & Eşya İşçili Taşıma İmkanı
Karadeniz Köçekli Davul Grubu
Düğüne Orkestra Grubu Temini

TRAFİK & OTOMOTİV
Oto Tescil ve Muayenesi
Trafik Sigortası ve Kasko
Oto Ruhsatı & Lpg İşlenir
İşyeri ve Konut Sigortası
Oto Kiralama ve Ticareti

AVUKATLIK
Ceza ve Aile Boşanması Davaları
İş Tazminatı ve Kredi Uzlaşmaları
Trafik Kazaları ve İnşaat Davaları
Ticaret ve Hacizlik İcralık Davalar
Teminat Amaçlı Satılmaz Kayıtları

REKLAM & MATBAA
Gazete İlanları & Kartvizit Basım
Marka Patent ve Kalite Belgeleri
El İlanı Broşür Kartvizit Dağıtımı
Evcil Hayvanların Satış Kolaylığı
Sponsor ve Tabela Dijital Baskı

EMLAK & İNŞAAT
Satılık Daireler Dükkan & Arsa
Cephe Kaplama & Çatı Yapımı
Kamera Alarm & Çilingir İşleri
Miras ve Tapu İşlemleri Yapılır
Kat Karşılığı İnşaatlar ve Boya
| detaylar için - tıklayınız!

ASLANLAR TRAFİK TAKİP

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İzmir
ARAÇ VİZE İŞLEMLERİ YAPILIR TEL.0507.364.95.15. 0535.694.44.75 | detaylar için - tıklayınız!

aksiyon emlak&inşaat

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
aksiyon emlak 1999 yılında acılmıs istanbul fatıh capa fındıkzade kocamustafapasa hasekı sehremını cerrahpasa bolgelerınde emlak alımı satımı satılık ev kıralık daire emlak alım satım beylikduzu kavaklı ihlasmarmara kavaklıkent bolgelerındede emlak alımı satımı işlerıyle sız degerlı muzterılerımızın hızmetındeyız | detaylar için - tıklayınız!

Yuvam Emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
başakşehir satılık daire,başakşehir kiralık daire,başakşehir,oyakkent satılık daire,oyakkent kiralık daire,başakşehir 1 etap,2 etap,4 etap,5 etap,deprem konutları,göçmen konutları,başakşehir emlakçı,kiralık,satılık,işyeri,yuvam emlak,istanbul | detaylar için - tıklayınız!

fıratcan kıy.maden.inş.nak.san.tic.ltd.şti

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İzmir
Aliağada uzman ekip sınırsız portföyle dikili,izmir,menemen,bergama,foça,ayvalık ta satılık daireler,satılık araziler,satılık fabrikalar,satılık çiftlikler,satılık sanayi arazileri,satılık oteller,satılık otel arazileri,satılık tarım arazileri,satılık iş yerleri,kiralık daireler,kiralık iş yerleri,kat karşılığı yerler,satılık jeotermal arazilerle sizlere hizmet etmekteyiz.

| detaylar için - tıklayınız!

Küresel Tercüme

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Deneyimli ve Uzman kadromuz ile faaliyete geçtiğimiz 1981 yılından bu yana en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik.

Bilgi ve Deneyim bakımından akademik çalışmaya sahip birinci sınıf tercümanlarla siz müşterilerimizin her türlü metin , belge , sözlü ve simültane işinde çözümler sunmaktayız.

Bütün Dünya dillerinden Türkçeye ve Türkçeden bütün Dünya dillerine tercüme ve çeviri yapmaktayız.

Sizleride Küresel Tercüme Bürosu müşterisi yapmaktan onur duyarız.

Size gereken işlerde bizimle e-mail veya telefon ile iletişim kurunuz , müşteri temsilcimiz sizle derhal irtibat kuracaktır.

| detaylar için - tıklayınız!

BARAN EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
-ERYAMA BARAN EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ; YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SUNAR. ATEM ÜYESİ OLUP GÜLER YÜZLÜ HİZMET ANLAYIŞIMIZLA, FARKLIYIZ, FARKINDAYIZ, FARKINDA OLACAKSINIZ.
MİSYONUMUZ; Biryan müşterilerimize arzulanan hizmetleri, en üst startlarda sağlamak, diğer yan müşterilerimize en iyi getiriyi sağlamak çevre ve toplumun duyarlılığı içinde bir çalışma ve hizmet vermek gayretindeyiz.
VİZYONUMUZ; Müşteri mutluluğunu daima göz önünde tutarak, değişim gerekliliğini benimseyip dünya ve Türkiye de yenilikleri yakalamak. YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SUNMAK.
AMACIMIZ; Müşterilerimize verilen hizmetlerimizi geliştirmek ve mükemmeliyetlik seviyesine çıkarmaktır.
A-Müşterilerimize uygun koşullarda çağdaş konut sahibi ola bilmelerine yardımcı olmak.
B-Portföyümüzü geliştirmek
DEĞERLERİMİZ;
A-Dürüstlük ve şeffaflık
B-Sorumluluk ve hesap verebilmek
C-Rekabet ve adalet
D-Mükemmeliyetlik
E-Karşılıklı saygı
F-Yüzde yüz müşteri memnuniyeti.
www.baranemlakmusavirligi.com
baranemlakmusavirligi@mynet.com
baranemlak@mynet.com
baranemlakmusavirligi@hotmail.com
www.gülenevim.com
www.gulenevim.com
03122823530
03122791026
05365180760
0505423682
fax:03122823530 | detaylar için - tıklayınız!

GÜMÜŞ BİNA VE SİTE YÖNETİMİ & GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Kayseri
Firmamız, Profesyonel Bina Yönetim Hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur.
Kuruluş amacı Apartman ve Site yönetim hizmetleri vermek olup, TÜRKİYE’de gelişmekte olan profesyonel yönetim hizmetlerinde, Güvenilen ve aranan bir firma olarak kalıcı olmayı hedeflemiştir. Ana gayemiz; Yöneticisi bulunduğumuz apartman ve sitelerde İlgili yasa maddelerine uygun hareket eden, şeffaf ve kalıcı bir yönetim oluşturarak kat maliklerinin huzurlu, sağlıklı ve nezih bir ortamda yaşamasını sağlamaktır.

Firmamız; hizmet vermekte olduğu iş kolunda, kendini sürekli yenileyen profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde; teknolojik yenilikleri ve sürekli değişen yasal düzenlemeleri günlük takip ederek siz değerli kat maliklerinin hizmetine sunmayı amaçlamıştır.

Firmamız Kat Mülkiyeti Kanunun ilgili maddeleri gereğince yasal bir zemin çerçevesinde yönetim hizmetleri yürütmektedir. Önceden alınacak tedbirlerle kat malikleri arasındaki olası anlaşmazlıkları ortadan kaldırıp, her türlü sorunlara kalıcı çözümler bularak kat maliklerinin de katılımlarıyla demokratik ve güvenli bir yönetim oluşturmaktadır.

Normal startlarda hukuki düzenlemeler, teknik detaylar, apartman, site yaşam kuralları, yönetim planı ayrıntıları, işçi çalıştırma gibi bina yönetimini ilgilendiren işler karmaşıktır. Bilgi ve deneyim gerektirir. Bu durumda farklı mesleklere sahip, bu konuda bilgi sahibi olmayan kat malikleri tarafından bina ve sitelerin yönetimi gerek maddi gerekse manevi sorunlara sebep olmaktadır. Bu sorunlar yüzünden ülkemizde bulunan binaların büyük bir çoğunluğu hukuki olarak eksik ve usulüne uygun olmayan şekilde yönetilmektedir. Buna bağlı olarak cezalara ve yaptırımlara açık usulsüz uygulamalar oluşmaktadır. Ayrıca binaların teknik bakımı ve onarımları düzenli yapılamamakta ve kullanım ömürleri kısalmaktadır. Bu sorunları deneyimli kadroların çözmesi hem kat maliklerinin rahatı ve yasal yaptırımlarla karşılaşmaması açısından hem de mesken güvenliği açısından çok önemlidir.
GÜMÜŞ BİNA VE SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ uzman kadrosu ile bu deneyime sahip bir firmadır.
| detaylar için - tıklayınız!

Cemre Grup Emlak ve Danışmanlık

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Bursa
irketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun natifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz. . | detaylar için - tıklayınız!

TOPER EMLAK VE GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Malatya
Gayrimenkul alım-satımı, kiralanması, ekspertiz vb konularda hizmet vermek üzere 1990 yılında kurulan Toper Emlak kazığı bilgi ve deneyim birikiminin bir sonucu olarak bugün kurumsallaşma aşamasında hızla ilerlemektedir. Toper Emlak Malatya da emlak konusunda uzmanlaşmıştır. Toper Emlak olarak bizim en önem verdiğimiz değer, dürüstlüktür. Hizmet anlayışı ve güvenilirliğinin bir sonucu olarak firmamız, yıllar içinde hem müşterilerinin, hem de meslektaşlarının saygınlığını kazanmış olmanın haklı onurunu taşımaktadır... | detaylar için - tıklayınız!

BÜLBÜL EMLAK İNŞ.

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Bursa
BÜLBÜL EMLAK İNŞAAT 20 Yıldır hizmetinizde olmayada devam edecek ilkemiz dürüstlük üzerine kuruludur. Gayrimenkul almadan ve satmadan bize danışın karlı çıkın bugüne kadar hep öyle oldu karlı çıktılar. İnşaatınızmı yapılacak deneyimli kadromuzla biz yapalım hemde daha uygun fiyatlara Bülbül emlak inşaat her zaman sizin öncünüz olacaktır.Saygılarımızla | detaylar için - tıklayınız!

Turkey Sweet Home

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
İstanbul ve Türkiye genelinde su an 1200 kadar Gayrimenkulu satmak veya kiralamak için gayret etmekteyiz.Bu site bazı Gayrimenkullerimizi sergilediğimiz Yurtdışı çıkış sitemizdedir.Aynı zama Turizm içeriklidir.70 e yakın ülkeden ziyaret gelmiştir. | detaylar için - tıklayınız!

taymanbodrum

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Muğla
MODERN İLKELİ DÜRÜST ÇAĞDAŞ VE DİNAMİK BİR EKİBİZ
Bodrumu yaşayanlardan olmak istiyorsanız bizimle tanışın

1983 yılından beri Bodrum’u yaşayan bir ekipten kurulu olan genç ve dinamik bir şirketiz. Turizm inşaat ve emlak sektörlerinde danışmanlık yapmaktayız.Portföyümüzde yer alan konutlar;inşaatları tarafımızdan yapılmış olanlar,halen inşaası devam etmekte olanlar ve ekspertizi tarafımızdan yapılarak her anlamda güvenilirliği onaylanmış olan konut ve iş yerleridir.Portföyümüzde yer alan arsalarda bölgenin yatırım yapılabilecek en doğru arsaları olup ister inşaat yaparak isterseniz arsa vasfında tutup sattığınıda kar edeceğiniz arsalar olup gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Biz kendi adımıza satınalmayacağımız yada yatırım yapmayacağımız hiç bir gayrımenkulu size önermeyiz.
Yıllarda oturmak veya yatırım amaçlı satınalacağınız Gayrımenkulleriniz için size hem inşaat garantisi hemde kar edeceğiniz bir yatırım sunuyoruz.
GAYRİMENKUL BİZİM İŞİMİZ. | detaylar için - tıklayınız!

Tayman Bodrum

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Muğla
1983 yılından beri Bodrum’u yaşayan bir ekipten kurulu olan genç ve dinamik bir şirketiz. Turizm inşaat ve emlak sektörlerinde danışmanlık yapmaktayız.Portföyümüzde yer alan konutlar;inşaatları tarafımızdan yapılmış olanlar,halen inşaası devam etmekte olanlar ve ekspertizi tarafımızdan yapılarak her anlamda güvenilirliği onaylanmış olan konut ve iş yerleridir.Portföyümüzde yer alan arsalarda bölgenin yatırım yapılabilecek en doğru arsaları olup ister inşaat yaparak isterseniz arsa vasfında tutup sattığınıda kar edeceğiniz arsalar olup gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
Biz kendi adımıza satınalmayacağımız yada yatırım yapmayacağımız hiç bir gayrımenkulu size önermeyiz.
| detaylar için - tıklayınız!

Engin Emlak Şanlıurfa

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ş.Urfa
ENGİN-EMLAK ARSA OFİSİ LTD.STİ Güven-Dürüst Seviyesiyle Emlak Sektöründe Kảr Yaptıran Emlak Ofisidir. Hertürlü Gayri-Menkulun Değerini Eşit Tutar.Her Türlü Gayrimenkulun Alım-Satımı Yapılıp Takas Yolu ile Satım Yapılır. İstek,talepler Gayri-Menkullerinizi E-mail yoluyla bizlere bildirebilirsiniz. E-mail Adresimiz:engin-emlak63@hotmail.com engin-emlak063@hotmail.com İrtibat Telefonlarımız Fax:0414-215-45-45 0414 216 12 41 0542 634 94 87 Telefonlar ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Arsa-Arazi-Bağ-Bahçe-Tarla-Köy-Çiftlik -Dükkan-Daire-Avlulu-Ev Kiralık Daire Avlulu Kiralık -Eski Urfa Tarihi Evler Alım-Satımı Yapılır. | detaylar için - tıklayınız!

Kiralasana

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Emlak

Konut, İşyeri, Arsalar, Konut Projeleri, Bina, Devremülk, Turistik Tesis, Ev & Bahçe,
Vasıta

Otomobil, Motor Sporları, Motosiklet, ATV, Arazi & SUV & Pick-Up, Minivan/ VAN / Panelvan, Ticari Araçlar, Deniz Araçları , Klasik Araçlar, Hava Araçları, Modifiye Araçlar, Jant ve Lastik, Yedek Parça & Aksesuar, Deniz Motorları, Engelli Araçları, Bisiklet & Ginger, Karavan, Hasarlı Araçlar, Remörk - Karoser - Dorse, Ticari Hat & Ticari Plaka,
Alışveriş

Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika & Sanat , Bebek, Giyim & Aksesuar, Güzellik & Kozmatik, Kamera & Fotoğraf, Kitap & Dergi, Koleksiyon, Konsol & Oyun, Müzik & Film, Ofis & Kırtasiye, Önemli Gün, Saat, Sağlık, Spor, Taraftar Ürünleri, Takı & Mücevher, Diğer Herşey,
Hayvanlar Alemi

Evcil Hayvanlar, Akvaryum Balıkları, Deniz Canlıları, Sürüngenler, Eklembacaklılar, Böcekler, Büyükbaş Hayvanlar, Küçükbaş Hayvanlar, Kümes Hayvanları, Aksesuarlar,
Yapı ve Endüstri

İş Makinelerı, Elektrik & Enerji, Endüstri, Tarım & Çiftçilik, Yapı,
Kariyer

Ders Verenler, İş & Eleman Arayanlar,
Hizmet

Bakım, Onarım & Tamir, Bilgisayar & Bilgi İşlem, Büro & Kırtasiye, Danışmanlık, Dış Ticaret & Gümrük, Güvenlik, Hobi & Sanat, Hurda & Atık, İnşaat & Dekorasyon, İnsan Kaynakları, Lojistik & Nakliye, Mühendislik , Organizasyon, Reklam ve Tanıtım, Sİgorta & Leasing, Taşeronluk, Taşıt / Araç, Tekstil, Telefon & İletişim, Temizlik & İlaçlama, Tercümanlık & Çeviri, Test & Ölçüm, Yakıt & Jeneratör, Yangın Uyan & Söndürme, Yemek & Gıda | detaylar için - tıklayınız!

MERVE.EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara

1987,YILIDAN BU YANA KEÇİÖRENDE FALİYET GÖSTEREN MERVE EMLAK OFİSİMİZ BU GÜNE KADAR SİZİN GÜVENİZLE HİZMETİNİ YÜRÜTMETEDİR.
KURUCULARINDAN ZAFER TRANS NAKLİYAT EVDEN EVE ,İLDEN İLE,TAŞIMACILIK SAHİBİ,SAYIN ÖZCAN TUNCAGİL ,52 YILDIR KEÇİÖRENDE OTURAN BU SÜRE İÇERİSİNDE 26 YIL
PINARBAŞI MAHALLESİ MUHTARLIĞINI YAPAN 2 SEFER YILIN MUHTARI SEÇİLEN SAYIN HAYRET AKSU TARAFINDAN MERVE EMLAK OFİSİMİZ KURULMUŞTUR.
DAİRE,BİNA,İŞYERİ,İMALI,İMARSIZ,ARSA VE TARLA ANKARA VE CİVARINDA HİZMET VEREN MERVE EMLAK SEÇGİN ELAMANLARI İLE HERYERDE HER ZAMAN SİZLERİN YANINIZDA HİZMETİNİZDE OLACAĞIMIZI TAHÜT EDERİZ.
DANIŞMANLIK EXPERTİZ HİZMETLERİMİZ ÜÇRETSİZ OLUP,BÜROMUZU,FOTO GALARİ BÖLÜMÜMÜZDEN GÖREBİLİR,VEYA BİZZAT OFİSİMİZE GELİP VEYA TELEFONLARIMIZI KULLANARAK BU HİZMETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.
SİZİN GÜVENCENİZ BİZİM REFERANSIMIZDIR.
SAYGILARIMLA MERVE EMLAK DANIŞMANLIK OFİSİ
ÖZCAN TUNCAGİL HAYRET AKSU
0535 673 50 32 0537 377 15 16
| detaylar için - tıklayınız!

Beylikduzukonutprojeleri

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
BEYLİKDÜZÜ KONUT PROJELERİ
İSTANBULUN YENİ YÜZÜ BEYLİKDÜZÜNDE MODERN ŞEHİRCİLİK ANLAYIŞI İÇİNDE HIZLA GELİŞEN VE DEĞER KAZANMAKTA OLAN KALİTE STARTLARI YÜKSEK, ÇAĞIN VE TEKNOLOJİNİN TÜM İMKANLARINI KULLANILARAK İNSAN HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN, HUZURLU VE GÜVENLİ YAŞAM SUNAN,
KONUT PROJELERİ SİZLERİ BEKLİYOR...
BEYLİKDÜZÜ BÖLGESİ KONUT PROJELERİYLE TÜM STARTLARI DEĞİŞTİRMEKTE VE YENİ YAŞAM ALANLARINI SİZLERE SUNMAKTADIR.
BEYLİKDÜZÜNDE Kİ TÜM KONUT PROJELERİNDE
NATİFLİ KAT VE CEPHE SEÇENEKLERİ EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE SİZLERDE YERİNİZİ ALIN...
| detaylar için - tıklayınız!

gürelarsa ofisi

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
GÜRELGAYRIMENKUL ARSA VE İNŞAAT OFİSİ 24 AY TAKSİTLİ ARSALAR ARNAVUTKÖY .TAŞOLUK.TAYAKADIN.HARAÇÇI DURSUNKÖY HADIMKÖY DE YATIRIM KONUT VİLLA ARSALARI GAYRİMENKULLER KENDİ MÜLKLERİMİZDİR .GAYRİMENKULDE SAGLAM YATIRIM YAPMAK İSTİYORSAN GÜREL AİLESİYLE TANIŞMANIN TAM ZAMANI KISA ZAMA MARKA OLAN GÜREL GAYRİMENKUL GÜVENIRLIK TİTİZLİK İÇERİSİNDE YATIRIM SAĞLAMAKTADIR GÜREL GAYRİMENKUL GÜLÜMSETEN .YATIRIM...TEL 02125975187 02125977902 05327170975 FAKS 02125970110 ARNAVUTKÖYDE TOPRAGIN OLSUN İSTERSE SAKSIDA OLSUNHERBÜTÇEYE UYGUN ARSALAR ..İSTANBULUN KARADENİZE AÇILAN KAPISIDIR ARNAVUTKÖY İSTANBULUN YEŞİL KALAN YÜZÜDÜR ARNAVUTKÖY ...GAYRİMENKULLERİNİZ DEGERİNDE ALINIR SATILIR SATTIGIMIZ ARSALAR SATIŞA SUNDUKLARIMIZIN TEMİNATIDIR
| detaylar için - tıklayınız!

CLKCADDE GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Şirketimiz gayrimenkul hizmetleri alanındaki ilk faliyetine 1998 Yılında başlamıştır. Başlangıçta, İstanbul / Çekmeköy, Ataşehir, Ümraniye, Alemdağ, Şile, bölgelerinde Hizmet vermiştir. ya projelendirmiştir.2009 itibaren kurumsallaşarak hizmet götürmeyi çok dan zamanla İstanbul ve Anadolu ortaklı bir yapıya geçmiştir. ortaklarını ve Yöneticilerini kurumsallaşmayı bilen ve gayrimenkul sektöründe ki alım satım kiralama Expertiz fi hizmet konularında bilgili ve tecrübeli vizyonlu kisilerden oluşturmuştur.
CLKTÜRKİYEilk hedefde şübelerini istanbuldaki muhtelif bölgelerde açarak 10 şübeye ulaşmıştır.
2010 hedefimiz İstanbul ve AnadoludaCLKTURKİYE çatısı altında 40 şübeye ulaşmaktır.
CLKTURKİYE yüzde YÜZ TÜRK SERMAYESİDİR
CLKTURKİYE: Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Gayrimenkul Alımları ve satış işlemleri konusunda profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı, başarılı çalışmalarda bulunmuştur.

Gayrimenkul ve İnşaat Yapımı ve Satış Konusunda Doğru, Güvenilir, Uygun Fiyat ve Güler Yüzlü Müşteri Anlayışı İle
hizmet vermeye devam etmektedir. CLKTURKİYE kurulduğu günden, bugüne kadar kalite odaklı çalışmalarının sonucu olarak
büyümüş bir marka olarak emlak sektöründe yerini almıştır. Bugünkü konumu itibari ile markasını profesyonel hizmeti ile gösteren ve bayi ağları ile müşterilerine en kısa sürede memnun etmeyi başarmıştır.

Firmamız için kalite, güven, fiyat ve memnuniyet temel prensiplerimiz arasında yer almıştır.Gayrimenkul alım satımı ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması Firmamızın vazgeçilmez ilkelerinden
birisidir ...CLKTURKİYEAlım - Satım işlemlerinizde, uzlaştırıcı tutumu ile gerçek değerlerine ulaştırarak Alıcı ve Satıcı için enhayırlı alışverişleri sağlamaya gayret etmektedir.

CLKTURKİYE Markamız bizim için Herşeyimiz Demektir. Güvenilir ve Profesyonel hizmet saglayan korumak ve prensiplerimizden odun vermeden yolumuza devam etmeyi çok seviyoruz her zaman adımızı. Biz çok iyi biliyoruzki, kalite daima kazırır. Kalitemizden ve prensiplerimizden bu yüzden vazgeçemiyoruz. Çünkü Müşterilerimiz bizi böyle seviyor.

CLKTURKİYEMarkamız, Çelik Gayrimenkul Hizmetlerine aittir. Tescilli Bir Marka ile olmakla birlikte bayi ağları ve şube adresleri internet sitemizde yer almaktadır. Resmi Web sayfası olan bu sayfa www.clkturkiye.com adresine benzer Sitelerin firmamız ile bir ilişkisi yoktur. Adımız tescilli bir marka olduðundan Logomuz ve marka, bizi taklit edenlerden sakınınız,


CLK KALİTE Startlarımız: CLKTURKİYE Türkiye olarak, emlak sektöründe doğru, güvenilir ve her zaman tercih edilme sebebi olan bir şirket olmayı hedefleyen CLKTURKİYE için herşeyden önce müşteri memnuniyeti gelmektedir. Firmamız Bayileri ve kendi portföyünde bulunan emlak ilanlarında doğru bilgi verme ve müşterilerimize en kısa şekilde ulaşmak için teknolojinin tüm imkanlarından yararlanmaktadır.CLKTURKİYEmarkamız ile yıllarca akıllarda kalacak bir marka olma prensibinden asla Odun vermemektedir.

CLK Müşteri İlişkileri:Firmamız İçin, gayrimenkul alımlarınızda ve satışlarınızda profesyonel Hizmetin sizde tadını çıkartın İlgimiz ve Kalite Prensiplerimiz doğrultusunda sektörümüzde en iyi hizmet vermeyi prensip olarak kabul etmiş bir firma olarak müşterilerimize. Biz yapabileceklerimizin sözleri vermeyi severiz, yapamıyacaklarımızın değil.

CLK Bayileri:Bayilerimiz CLKTURKİYE İlkelerine ve kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir. Bayilerimiz Müşteri memnuniyeti için markamız olan CLKTURKİYE ünvanına yakışır şekilde hizmet vermek için donatılmıştır. Türkiye Genelinde Bulunan CLKTURKİYE Bayileri CLKTURKİYE ilkelerine uygun olmayan bir davranış sergiledikleri zaman, Katı Kurallarımız doğrultusunda
Müşteriyi yanıltıcı, veya olmayan bilgiyi var olan bir şekilde yansıtma durumunda, Tarafımıza Yapabileceğiniz şikayetler doğrultusunda BAYİLİK Anlaşması İptal edilerek CLKTURKİYE bayiliği kendisinden hemen alınmaktadır. Bizim için Adımız CLKTURKİYE Markamız = Güven ve Doğruluk Demektir. Bu Prensiplere uymayan Bayiler İle Çalışmamız mümkün değildir.

| detaylar için - tıklayınız!

HAS EMLAK İNŞAAT

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Van
HAS Emlak İnşaat YALOVA-ALTINOVA DA Müşterilerimizin istek ve taleplerini dürüstlük ve müşteri memnuniyetini ön pla tutma ilkesinden ödün vermeden zamanında karşılamayı hedef edinen anlayışımızla hizmetinizdeyiz.
| detaylar için - tıklayınız!

clk cadde gayrimenkul

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
İstanbul Ümraniye Bölgesi Clk Cadde Gayrimenkule Hoş Geldiniz.

İstanbul Ümraniye bölgesinde Ümraniye Satılık Konut, ümraniye Kiralık Konut, ümraniye Evler, ümraniye Satılık Arsa - ümraniye Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde özellikle ümraniyede gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Clk Cadde Gayrimenkul farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz..İstanbul - ümraniye merkezimizde; ümraniye bölgesi başta olmak üzere Kadıköy ,çekmeköy , Şile , Riva , Maltepe , Dudullu , Göztepe , Erenköy , Ataşehir , İçerenköy , Kozyatağı , Küçükyalı ve daha birçok bölgede Satılık , Kiralık Daire , Villa , Rezidans , İşyeri , Plaza Katı , Bina seçenekleri ile Çekmeköy ve diğer bölgelerde hizmetinizdeyiz. Çekmeköy , Sarıgazi , Samıra , Yenidoğan , Taşdelen , Alemdağ , Çakmaktaki Daireleriniz , Arsalarınız nakit veya kat karşılığı alınır. ümraniyede 600 YTLden başlayıp 3000 YTLye kadar site içerisinde kiralıklarımız bulunmaktadır. ümraniye başta olmak üzere Kiralık satılık fabrikalarımız, depolarımız bulunmaktadır. Çekmeköy ve Beykozda villalık arsalar ümraniye sinpaş

cekmekoy satilik , cekmekoy kıralik , çekmeköy villa , çekmeköy konut , çekmeköy site içerisinde , çekmeköy site içinde , çekmeköy site içinde , çekmeköy güvenlikli , çekmeköy güvenlik , çekmeköy arsa , çekmeköy arazi , çekmeköy arsalar , çekmeköy getirili mülkler , çekmeköy kiracılı , çekmeköy kiralık , çekmeköy arsa , çekmeköy rezidans , çekmeköy resıdence , çekmeköy yalı , çekmeköy konak , çekmeköy bina , çekmeköy apartman , çekmeköy apartman dairesi , çekmeköy emlak , çekmeköyde birinci, emlak bir numara , çekmeköy tüm portföyler , sinpaş aqua city , sinpaş aqua villa , sinpaş aqua meridyen , sinpaş satılık , sinpaş kiralık , sinpaş aqua park , sinpaş aqua villa , sinpaş villa , sinpaş villaları , sinpaş aqua meridyen , sinpaş aqua park , sinpaş su park , sinpaş meridyen konut , sinpaş yapı , sinpaş aqua club , sinpaş satılık , sinpaş kiralık , sinpaş central life , sinpaş central , sinpaş life , sinpaş çekmeköy ümraniye , sinpaş proje , sinpaş wellness club , sinpaş şehir , sinpaş aqua manors , sinpaş aqua manors villa , sinpaş aqua manors resıdence , sinpaş smart home , sinpaş sosyal tesisler , sinaş central life , sinpaş central satılık , sinpaş central kiralık , sinpaş manors satılık , sinpaş manors kiralık , sinpaş samıra , sinpaş lagün , sinpaş lagun , sinpaş lagün kiralık , sinpaş lagün satılık , dumankaya çekmeköy evleri , dumankaya çekmeköy , dumankaya çekmeköy evleri , dumankaya satılık , dumankaya kiralık , dumankaya çekmeköy satılık , dumankaya çekmeköy kiralık , kurtköy dumankaya , kurtköy trend , kurtköy trend plus , dumankaya kurtköy trend plus , dumankaya kurtköy trend , dumankaya trend satılık , dumankaya trend kiralik , suryapı , suryapı çekmeköy , suryapı greenium çekmeköy , suryapı villa sera çekmeköy , sur yapı ümraniye , suryapı dora park , suryapı kiralık , suryapı satılık , suryapı dorapark satılık , suryapı dorapark kiralık , suryapı greenium satılık , suryapı greenium kiralık , çekmeköy tüm ilanlar , emlak , çekmeköy , satılık daire , çekmeköy satılık daire , çekmeköy satılık villa , çekmeköy satılık arsa , çekmeköy satılık işyeri , çekmeköy satılık plaza katı , çekmeköy satılık ofis , çekmeköy kiralık ofis , çekmeköy sahibinden satılık daire , gayrimenkul, çekmeköy sahibinden kiralık daire , çekmeköy sahibinden satılık arsa , villa imarlı satılık arsa , konut imarlı satılık arsa , çekmeköy villa imarlı satılık arsa , çekmeköy konut imarlı satılık arsa , arsa , satılık arsa , çekmeköy satılık daire , çekmeköy satılık daire , çekmeköy satılık villa , çekmeköy satılık arsa , sinpaş amsterdam yalıları , sinpaş paris residence , londra tower , sinpaş avangarden , sinpaş avangarden , sinpaş amsterdam yalıları , sinpaş çekmeköy , sinpaş londra tower , sinpaş paris residence , çekmeköy satılık işyeri , çekmeköy satılık plaza katı , çekmeköy satılık ofis , çekmeköy kiralık ofis , çekmeköy sahibinden satılık daire , gayrimenkul, çekmeköy sahibinden kiralık daire , çekmeköy sahibinden satılık arsa , villa imarlı satılık arsa , konut imarlı satılık arsa , çekmeköy villa imarlı satılık arsa , çekmeköy konut imarlı satılık arsa , çekmeköy sahibinden satılık işyeri , çekmeköy sahibinden , çekmeköy sahibinden satılık ofis , çekmeköy ağaoğlu , çekmeköy dumankaya , çekmeköy suryapı , çekmeköy inşaat , çekmeköy suryapi , satılık villa , çekmeköy ağaoğlu kiralık villa , suryapı greenium çekmeköy , sinpaş aqua city , sinpaş aqua villa , sinpaş aqua meridyen , sinpaş satılık , sinpaş kiralık , sinpaş aqua park , sinpaş aqua villa , sinpaş villa , sinpaş villaları , sinpaş aqua meridyen , sinpaş aqua park , sinpaş su park , sinpaş meridyen konut , sinpaş yapı , sinpaş aqua club , sinpaş satılık , sinpaş kiralık , sinpaş central life , sinpaş central , sinpaş life , sinpaş çekmeköy ümraniye , sinpaş proje , sinpaş wellness club , sinpaş şehir , sinpaş aqua manors , sinpaş aqua manors villa , sinpaş aqua manors resıdence , sinpaş smart home , sinpaş sosyal tesisler , ve buna benzer projelerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz ........!! | detaylar için - tıklayınız!

fatih emlak1

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)

istanbul emlak,emlak istanbul,istanbul kiralık ev,istanbul kiralık dükkan
istanbul satılık ev,istanbul satılık dükkan,istanbul benzin istasyonu,
istanbul satılık arsa,istanbul satılık bina
istanbul kooperatif,istanbul kelepir ev,istanbul satılık yazlık daire,
istanbul ticari mağaza,
istanbul satılık apartman dairesi,istanbul kiralık apartman dairesi,
istanbul satılık dubleks,
istanbul satılık dublex,istanbul satılık tarla,
istanbul satılık bahçe katı,istanbul satılık daire
istanbul satılık ofis,istanbul satılık dükkan
istanbul satılık daire,istanbul kiralık daire,istanbul satılık arazi,
istanbul satılık arsa,istanbul satılık yazlık ev | detaylar için - tıklayınız!

fatih emlak2

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Tekirdağ
tekirdağ emlak,emlak tekirdağ,tekirdağ kiralık ev,tekirdağ kiralık dükkan
tekirdağ satılık ev,tekirdağ satılık dükkan,tekirdağ benzin istasyonu,
tekirdağ satılık arsa,tekirdağ satılık bina
tekirdağ kooperatif,tekirdağ kelepir ev,tekirdağ satılık yazlık daire,tekirdağ ticari mağaza,
tekirdağ satılık apartman dairesi,tekirdağ kiralık apartman dairesi,tekirdağ satılık dubleks,
tekirdağ satılık dublex,tekirdağ satılık tarla,tekirdağ satılık bahçe katı,marmaraereğlisi satılık daire
marmaraereğlisi satılık ofis,marmaraereğlisi satılık dükkan
yenice satılık daire,yenice kiralık daire,yenice satılık arazi,
yenice satılık arsa,marmaraereğlisi satılık yazlık ev | detaylar için - tıklayınız!

Ev-Ren Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Antalya
Ev-Ren Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı siz değerli müşterilerimize pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrasın da hukuksal işlemlerin çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkullerde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır.

Yatırımlarınızı gayrimenkul alımı yaparak degerlendirmeniz veya evinizi kurmanızda gerekli olan gayrimenkul için Ev-Ren Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı sizlere her türlü hukuk veya kredi kullırma aşamasında destek vermektedir.

Daire, bina, ofis, buro, ev, devren mülk, villa, yalı, yazlık, dukkan, magaza, depo alım, satım veya kiralama Ev-Ren Emlak Gayrimenkul danısmanlıgında siz değerli musterilerimize hizmetimizdir.
| detaylar için - tıklayınız!

Clk Arda gayrimenkul

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
İstanbul ; Çekmeköy - Dudullu - Ümraniye - Esenşehir - Sancaktepe - Taşdelen bölgelerinde emlak yatırım , inşaat , yatırım , gayrimenkul sektöründe sizlerinde teveccühüyle bu günlere gelmiştir | detaylar için - tıklayınız!

çelik çekmeköy

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerine aracılık ederek EMLAK PAZARLAMA

Bir emlakın değerinin bulunduğu sosyal çevre, teknik ve yapısal özellikleri, semti, konumu gibi kıstasların dikkate alınması suretiyle, günün rayiçlerine göre belirleyerek EKSPERTİZ (Değerleme)

Gayrimekulünüzün mevcut durumu, imar, çevre ve yapı özellikleri dikkate alınarak, şimdiki durum ya da gelecekteki haline ilişkin konut-işyeri sayısı, proje maliyeti, birim zama getirebileceği gelir miktarı ve benzeri niteliklerine ilişkin öngörülerin belirlendiği FİZİBİLİTE

Emlaka yatırım yapmak isteyen müşterilerimize, çeşitli yatırım seçenekleri ve bu iş için ayrılmış olan sermaye miktarına uygun natifler sunabilmek amacıyla yaptığımız PAZAR ARAŞTIRMASI

Yatırım alanını kendisi belirlemiş müşterilerimize, daha verimli ve isabetli yatırım yapabilmeleri için natifler sunmak, önerilerde bulunmak amacıyla verdiğimiz EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIĞI
lt;brgt;
çekmeköy dudullu ümraniye kavacık taşdelen alemdağ ve çavuşbaşında hizmetinizdeyiz

| detaylar için - tıklayınız!

ilannoktam

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
ilannoktam.com ücretsiz ilan verme noktanız emlak,oto,elektironik,kariyer,iş,eleman,ev,daire,konutve diğer herşey | detaylar için - tıklayınız!

model invest

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Antalya
Lüks proje üretip pazarlayan Antalyanın önde gelen emla ve inşaat firmasıyız. | detaylar için - tıklayınız!

TURYAP BEYLİKDÜZÜ/ BEYKENT

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
EMLAK ALIRKEN , SATARKEN YA DA KIRALARKEN; TURYAP BEYLİKDÜZÜ BEYKENT amp;8216;e SORMADAN KARAR VERMEYİN..
1985 yılında kurulan TURYAP emlak sektörünün en köklü ve en yaygin organizasyonudur. 350 Ofis İle hizmet vermektedir. Pek çok müşteri, verdiğimiz hizmetten duydugu mutlulukla yıllardır sürekli müşterimiz haline gelmistir. Bu da hizmetimizden duyulan memnuniyeti göstermektedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, güçlü sosyal yönümüz ve bilgi birikimimiz, pek çok mal sahibinin de bizi tercih etmesine neden olmuştur | detaylar için - tıklayınız!

Gayrimenkul Ofis

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İzmir
Türkiye, İzmir, Urla, Çeşme, Karaburun Yarımadasında Gayrimenkul Pazarlama Ofisi, Arsalar, Araziler, Tarlalar, Çiftlikler, Binalar, Evler, Daireler, Yazlıklar, Villalar, Malikaneler, Dublexler, Triplexler, Fourlexler, İşyerleri, Dükkanlar, Oteller, Moteller, Restoranlarlar, Benzinlikler Tümü Ekonomik, Start, Lüx Gayrimenkuller, Sürekli Portföyünü Zenginleştiren Firmanız GAYRİMENKUL OFİSte
| detaylar için - tıklayınız!

Antalya Şeref Sağlam Emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Antalya
Antalyadaki satılık veya kiralık gayrimenkulleriniz, değerinden alınır, satılır, kat karşılığı ve kiraya verilir. Ofisimiz Türkiye Emlakçılar Federasyonu ve Antalya Emlak Komisyoncuları Odası güvencesi altındadır. | detaylar için - tıklayınız!

FİNANSMAN GAYRİMENKUL

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
İstanbul Bahçeşehir bölgesinde Satılık Konut, Kiralık Konut, Evler, Satılık Arsa - Arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.

Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm teknolojik imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Emlak danışmanlığında Finansman Gayrimenkul farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.
| detaylar için - tıklayınız!

BAYKANLI EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ş.Urfa
Uzman ekibimiz ile ekspertiz hizmetimiz gayrimenkulleriniz için en uygun değerler belirlemede size yardımcı olacaktır. Emlak yatırımı alanında güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin yatırımlarının başarıya ulaşmasını sağlamak, verimliliğini artırmak adına yatırımlarınızı yönlendirmede tecrübeli ekibimiz yine sizlere en doğru kararlar vermede yardımcı olacaktır. Anlaşmalı bankalar ile sizlere daha uygun kredi imkanları sunuyoruz..
| detaylar için - tıklayınız!

Turkcini Emlak ilan

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Turkcini Emlak ilan gayrimenkul danışmanlıgı | detaylar için - tıklayınız!

BURAKYOL EMLAK

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : Ankara
Sitemiz emlakcenter.com emlak ofislerine hizmet veren bir emlak portalıdır.
Üye olan emlak ofislerimiz şu avantajlardan yararlanırlarlt
Sınırsız ilan girebilmeltedir
Her ilana 10 adet fotoğraf ekleyebilmeltedir
Her ilana 1 adet harita ekleyebilmeltedir
Her ilana 1 adet video ekleyebilmeltedir
Ücretsiz şirket sayfası
Müşteriler ile online görüşebilmeltedir
Üye emlakçılar ile arasında online görüşebilmeltedir
Bireysel üyelerin ilanlarının kurumsal üyelere yönlendirilmesiltedir
İlanları broşür olarak basabilmeltedir
Emlakçılar arasında online portföy paylaşabilmeltedir
Danışman hesabı ekleyebilmeltedir
Ziyaretçi ilan raporlarını görebilmeltedir
Taksitli promosyon ürünleri alabilme ltedir
Çok yaıkında açık arttırma sistemimiz devreye girecektir.İlanlara teklif alınabilecektir. 1 Yıllık emlakcenter.com üyeliği 149 YTLdir. Detaylı bilgi için: www.emlakcenter.com | detaylar için - tıklayınız!

Kaya Emlak

İş Alanı : Emlak-Gayrimenkul  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Hertürlü Emlak alım-satımı pazarlama kiralama hizmetleri | detaylar için - tıklayınız!
1 sayfada 107 firma bulundu.


DESTEKLEYEN SİTELER
Sosyal Okulu
Zirve Hayat
Hizmetnet.com
SORGULAMALAR
Araç Tescil Sorgulama
Telefon Borç Sorgulama
Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme
LİNKLER
Program İndir
Site Araçları
Bize Ulaşın
.