Haber Gönder Sitene Ekle Rss Akışı Site Haritası Bize Ulaşın

Ana Sayfa Haber Video Ders Oyun Dosya Firma Rehberi Bilgi Yarışması Facebookta paylaşmak için tıklayınız
 
Firma Rehberi Firmalar Firma Ekle Site Ölçeği Haberi Facebookta paylaşmak için tıklayınız
  Hepsi A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W Y Z
FİRMA KATEGORİLERİ

 Ağaç İşleri
 Alış Veriş Merkezleri
 Antikacılık
 Baskı ve Ambalaj
 Beyaz Eşya ve Servis
 Bilgisayar Firmaları
 Cam Porselen-Seramik
 Çiçekçiler
 Dernekler
 Diğer Firmalar
 Eğitim Kuruluşları
 Elektrik-Elektronik
 Emlak-Gayrimenkul
 Gıda Firmaları
 Güvenlik Savunma
 İnşaat ve Yapı
 Isıtma Soğutma Sanayi
 Kimya Boya Sanayi
 Kimya Sanayi
 Klima Bakım-Onarım
 Kozmetik
 Kültür Sanat Merkezleri
 Kuyumcular
 Madeni Yağ Sanayi
 Makina Sanayi
 Matbaa Firmaları
 Medya Adresleri
 Metal Çelik Sanayi
 Mobilya ve Dekorasyon Firmaları
 Muhasebe Firmaları
 Mutfak Eşyaları
 Nakliyat Firmaları
 Otomat
 Otomotiv
 Oyuncak
 Plastik Sanayi
 Reklam Tanıtım
 Sağlık Firmaları
 Servis Firmaları
 Site Ekle
 Sivil Toplum Kuruluşları
 Spor Malzemeleri
 Tekstil
 Temizlik Sanayi
 Turizm Firmaları
 Züccaciye

" Matbaa Firmaları " alanı için firmalar:

bursalimatbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Bursa
:Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar, Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar,Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar,Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar,Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar,Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar,Bursa matbaa, bursa matbaa firmaları, bursa ofset matbaa, bursada ofset matbaa, bursadaki matbaa, bursadaki ofsetler, matbaa bursa, matbaa ofset, matbaa ofset bursa, bursa reklam, bursa reklam matbaa, bursa matbaa reklam, matbaa reklam, matbaa firmaları, matbaa fiyatları, matbaacılar, matbaa fiyatları, matbaa fiyat listesi, matbaa fiyat,en ucuz matbaa, ucuz matbaa basım işleri, matbaa ücretleri, | detaylar için - tıklayınız!

ankara kartvizit firması

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Ankara
Ankara da bulunan firmamız matbaa ve web tasarımı hizmetleri vermektedir. | detaylar için - tıklayınız!

src reklam grup

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Bursa
seo, web tasarım, broşür, el ilanı, davetiye, katalog, afiş, kartvizit, tabela, giydirme, kompozit, bursa seo, bursa web tasarım, bursa katalog, bursa broşür, bursa tabela, bursa dijital baskı, bursa promosyon, promosyon ürünler, emre köylü, emre sirac, büşra köylü, src reklam grup, src reklam, src grup, grafik- tasarım,reklam, reklam ajansı | detaylar için - tıklayınız!

Garage Matbaası

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Ankara
Garage Matbaası ajans kökenli 3 girişimci tarafından 2016 yılında kuruldu. Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üç büyük şehirde irtibat ofisleri ve satış temsilcileri ile Türkiyenin tamamına hizmet sunabilmektedir. Kuruluş temelinde müşterilerine yenilikçi bir matbaa deneyimi yaşatmak, benzersiz özellikte baskılar yapmak, startların dışında işler sunmaktır.Çok iş yapmak yerine az ve özel iş yapmak temel prensibimizdir. Gelişmiş makine parkuru ve teknolojiye ayak uyduran altyapımız ile diğer matbaalardan farklılaşmamızı sağlamıştır. Her işimizi titizlikle analiz eder gerek baskı öncesi gerek baskı sonrası prosesleri kalite startlarımıza uygun bir biçimde gerçekleştiririz.
Tamamı üniversite mezunu tasarım ekibimizle grafik tasarım sunmanın yanında tüm baskı işlerinize fikirlerimizi katarız. Baskı sektöründe eğitimli ve deneyimli çalışma arkadaşlarımızla Katalog Baskı, Faaliyet Raporu, Broşür, Zarf, Dergi vb tüm işlerde kusursuz baskılar yaparız.
Sürdürülebilir bir büyüme bizim için olmazsa olmazımızdır. Bunun için çok düşünür, ince eleyip sık dokuruz. Hedefimiz hızlı bir büyüme değil, sürüdürülebilir bir büyümedir.
| detaylar için - tıklayınız!

Paspartu Design

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Antalya
İsimlik, Yaka İsimliği, Masa İsimliği, Onurlırma, Kupa, Madalya, Plaket, Hediyelik, Etiket, Promosyon gibi hizmetler veriyoruz. | detaylar için - tıklayınız!

başakşehir Matba

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Başakşehir Matbaa-ikitelli matbaa hizmet dizini
Bir çok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?
Başakşehir Matbaa-ikitelli matbaa sizin için yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Baskı Ürünleri Cepli Dosya, Kartvizit, Antetli, Katalog, Broşür, Bloknot, Defter, Etiket, Klasör, Zarf
Sürekli Form Adisyon, Fatura, Sevk İrsaliyesi, Reçete, Ambar Tesellüm Fişi, Serbest Meslek Makbuzu, Müstahsil Makbuzu, Taşıma İrsaliyesi, Günlük Müşteri Listesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, İrsaliyeli Fatura, Yolcu Listesi, Matbuu Evraklar, Sektörel Evraklar, Ürün Belgeleri
Promosyon Ürünleri Flyer - El İlanı, , Poster - Afiş, Küpnot, Aja, Magnet, Kalem, Masa Sümeni, Takvim
Ambalaj Ürünleri Ürün Kutuları, Koli Çeşitleri, Ambalaj Kağıtları, Çanta | detaylar için - tıklayınız!

İkitelli Toner

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Toner Toner partiküllerinin, 0,2 micron büyüklüğünde oldugunu biliyormusunuz? Sanayide ve evlerde kullanılan elektirikli süpürgelerin, 0,10 micron dan küçük toz partüküllerini tutamadığını biliyormusunuz? Hastahanelerin amaliyathanelerinde kullanılan hepa filitrelerin, 0,5 micron dan küçük toz partüküllerini tutamadığını biliyormusunuz? Toner Partikül lerinin yaklaşık 6 saat havada asılı kalabildigini biliyormusunuz? Toner Tozunun yaklaşık 30 farklı kimyasal karışımdan oluşturulduğunu biliyormusunuz? Toner tozunun içerisinde en çok karbon elementi olduğunu biliyormusunuz? Karbon tozu uzun süreli solundugunda, ileriki zamanlarda (15-20 yıl) solunum yolu hastalıklarına neden oldugunu biliyormusunuz? Renkli toner tozlarında manyetik oksit (Mıknatıs hammaddesi)bulunmadıgını biliyormusunuz? Toner tozunun kimyasal karışımında çıktıdaki parlaklığı sağlamak için balmumu,kağıda yapışmasını sağlamak için reçine bulunduğunu biliyormusunuz? Geleneksel toner tozu üretiminde, toner partüküllerinin şekilsiz olarak üretildigini, yeni teknolojiile üretilen toner tozlarının daha düzgün şekilli, daha küçük boyutlarda üretilerek, çıktı sayısının fazla ve daha kaliteli oluduğunu biliyormusunuz? Toner tozunun kuru ve nemsiz oda sıcaklığında 24 ay raf ömrü oldugunu biliyormusunuz? Kaliteli bir tonerle, baskıdan sonra kağıt üzerindeki toner kalınlıgının yaklaşık 5,5 micron oldugunu biliyormusunuz? | detaylar için - tıklayınız!

web Tasarım Ve Matbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Mavipusula Hakkında;
Çok söze gerek yok, bizi sizlere en iyi referanslarımız anlatır.
Web tasarımı, teknik bir sanattır anlayışı ile hareket eden web tasarım ekibimiz, günümüzün en son teknolojilerini olabildiğince hızlı takip etmekte, web sitesi tasarımı projelerinizde size özel profesyonel web tasarım hizmetleri sunmaktadır.Yapılan tüm web tasarımı çalışmalarını farklı bir proje çalışması gibi düşünmemiz, satış sonrası verdiğimiz sorunsuz destek ve uygun fiyat politikamız bizim en önemli farklarımızdır.

İster yeni bir web sitesi tasarımı yaptırın, isterseniz var olan web sayfanızı yenileyin, kurumsal bir web tasarım firması olan Mavipusula, mutlaka size profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunacaktır.Çalışma ahlakımız ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında, müşterilerimizden bilgi alabilirsiniz.
Sizlere yalnızca web dizayn hizmeti vermeye talip değiliz, aynı zama kurumsal internet işlemlerinizi ilgilendiren her kararınızda danışmadan içinizin rahat edemeyeceği çözüm ortağınız olmayı öneriyoruz.Başarı merdiveninde basamakları tırmanmanıza katkıda bulunmak ve sizlerle beraber biz de zirve yolunda ilerlemek istiyoruz.

Bilişim Konusunda Güvenilir ve Etkili Bir Partner mi Arıyorsunuz?
Web tasarım, artık kurumsal ve global iletişimin en önemli unsuru haline gelmiştir.Profesyonel hazırlanmış bir web sitesi, çağdaş bir tanıtım aracıdır.
Çünkü profesyonel çalışmayla hazırlanmış olan web siteniz, siz uyurken bile 7x24 açıktır ve dünyanın her yerinden ulaşılabilir olan işyerinizdir.Profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi, eşi bulunmaz tanıtım ve reklam aracıdır.Bilmeniz gerekir ki, işyerinize uygun aşağıdaki herhangi bir web tasarım paketi size ciddi iş kapıları açacaktır.

Sizler kazıkça, bizler de kazanacağız. | detaylar için - tıklayınız!

Online Koli ve Kutu Satışı

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Koli, kutu ve ambalaj malzemelerinin üretimini üretim tesislerimizde yaparak adresinize teslimat imkanıyla web sayfalarımızdan ve mağazalarımızdan online, toptan veya perakende satış seçenekleriyle satmaktayız. | detaylar için - tıklayınız!

Tasarimbakkali

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Ankara
Düğün Davetiyesi | detaylar için - tıklayınız!

Teknik Matbaa Promosyon İş Kıyafetleri

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Teknik Matbaa Promosyon İş Kıyafetleri Firmamızda Broşür, Katalog, Kartvizit, Cepli Dosya, Klasör,
Zarf, Bloknot, Küpnot, El İlanı, A4 Flyer, Dergi, Etiket, Sticker, Fatura ve Resmi Evraklar,Karton Kağıt Çanta,
Sürekli Form Fatura, Sürekli Formİrsaliye, Her çeşit form baskı, Takvim, İnsert, Afiş, Antetli Kağıt,
Menü, Defter, Tanıtım Ürünleri, Ambalaj,Kutu, Aja, Gemici Takvimi, Promosyon Ürünleri, Metal Etiketler,
Transfer Baskı, Sertifika, Kullanım Klavuzu, Bardak Altlığı, Kartela, CD Kabı, Davetiye, 4 Renk Fason Baskı,
Sürekli form matbaa ve Gto matbaa makinelerimizde fason baskı, Tampon Baskı, Serigrafi Baskı,
Sipiral Cilt,iş kıyafetleri,tişört baskı,yelek baskı,iş ayakkabıları,iş tulumu,dijital baskı,folyo baskı,cam giydirme,totem tabela,
promosyon ürünler,kalem baskı,aja baskı,promosyon anahtarlık,baskılı promosyon ürünleri
ve Yüzlerce Çeşit ürünler için hizmet verilmektedir. | detaylar için - tıklayınız!

ALFAMAK MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Bursa
Her türlü mamül üzerine baskı yapılmak üzere, serigrafi baskı, tampon baskı, sıcak baskı ve lazer baskı makinaları satışı ve malzeme temin. her türlü ebatta ve her malzemeye baskı yapmak için çeşitli ebatlarda, manuel, otomatik seçenekleriyle geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermekteyiz. ayrıntılı bilgi için
wwww.serigrafibaskimakinalari.com | detaylar için - tıklayınız!

ZEYKA MATBAA

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Zeyka Ajans Matbaacılık sektöründe 20 yıllık deneyimiyle;tüm baskılı ürünlerde pratik, kaliteli,hızlı, bütçenize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar. Firmamıza ulaştığınızda güler yüzlü konusunda uzmanlaşmış personelimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine göre; grafiktasarım, kromolin, flim, ofset, tipo, serigraf, gofre, yaldız, laser, dijital baskı, laminasyon, dikiş, cilt, bıçak, kesim, kırım,yapıştırma seçeneklerinden işinize en uygun olanları önererek hem zaman hemde maliyetten tasarruf ettirir. Bize düşen sizi düşünmek size düşen kendinizi düşünmek arayın uğrayın veya uğrayalım tanışalım konuşalım ihtiyacınız olan veya olabilecek konularda size bilgi ve tecrübemizle ışık tutalım...
Unutmayınki dünyadaki bütün büyük firmalar büyük olarak ortaya çıkmadı,onları büyüten reklama verdikleri değerdir.
| detaylar için - tıklayınız!

ZEYKA MATBAA

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Zeyka Ajans Matbaacılık sektöründe 20 yıllık deneyimiyle;tüm baskılı ürünlerde pratik, kaliteli,hızlı, bütçenize uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyar. Firmamıza ulaştığınızda güler yüzlü konusunda uzmanlaşmış personelimiz istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine göre; grafiktasarım, kromolin, flim, ofset, tipo, serigraf, gofre, yaldız, laser, dijital baskı, laminasyon, dikiş, cilt, bıçak, kesim, kırım,yapıştırma seçeneklerinden işinize en uygun olanları önererek hem zaman hemde maliyetten tasarruf ettirir. Bize düşen sizi düşünmek size düşen kendinizi düşünmek arayın uğrayın veya uğrayalım tanışalım konuşalım ihtiyacınız olan veya olabilecek konularda size bilgi ve tecrübemizle ışık tutalım...
Unutmayınki dünyadaki bütün büyük firmalar büyük olarak ortaya çıkmadı,onları büyüten reklama verdikleri değerdir.
| detaylar için - tıklayınız!

sırdaş matbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Yıllar geçiyor, dünya değişiyor… Bundan herşey gibi MATBAA sektörüde nasibini aldı . Sırdaş Matbaa olarak bu değişime ayak uydurduk ve sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız… Artık firmanızın Matbuu Evrak ihtiyaçlarını masanızdan kalkmadan tele, fax veya mail yoluyla isteklerinizi öğrenerek bunlar doğrultusunda çalışmamızı yapıyoruz ve işlerinizi adresinize getiriyoruz…Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak | detaylar için - tıklayınız!

bagcılarmatbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)

Kartvizit, Antetli, Broşür, Davetiye, Poşet
Fatura, İrsaliye, Kutu, Dosya, Zarf, Katalog,
Bloknot, Takvim, İmsakiye, Aja, Kalem, Saat, Anahtarlık, Tahsilat makbuzu,
| detaylar için - tıklayınız!

bağcılar matbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Kartvizit, Antetli, Broşür, Davetiye, Poşet
Fatura, İrsaliye, Kutu, Dosya, Zarf, Katalog,
Bloknot, Takvim, İmsakiye, Aja, Kalem, Saat, Anahtarlık, Tahsilat makbuzu, | detaylar için - tıklayınız!

SIRDAŞ MATBAA

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Yıllar geçiyor, dünya değişiyor…
Bundan herşey gibi MATBAA sektörüde nasibini aldı
. Sırdaş Matbaa olarak bu değişime ayak uydurduk ve sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız…
Artık firmanızın Matbuu Evrak ihtiyaçlarını masanızdan kalkmadan tele, fax veya mail yoluyla isteklerinizi öğrenerek bunlar
doğrultusunda çalışmamızı yapıyoruz ve işlerinizi adresinize getiriyoruz…Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak | detaylar için - tıklayınız!

Adom Ajans

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Kimdir, Nedir, Necidir Bu ADOM Adamlar?

“ADOM da nedir?” sorusunu soran müşterilerimiz, aslında başarımızın sırrını sormuş olduklarını fark etmiyorlar. Ahmet, Duygu, Oğuzhan, Mustafa adlarının baş harflerinden türettiğimiz adımız, aslında başarının formülünü barındırmaktadır. Korkmayın! Bu formülü sizinle ücretsiz olarak paylaşacağız. Çünkü bizim için para amaç değil sadece bir araçtır.

Dört kardeşiz… İşte başarımızın formülünü buna borçluyuz. Tek vücut olmaya, parçalanmamaya.

Sizinde anlayacağınız üzere aile şirketi profilini yansıtıyoruz. Bu nedenle çalışanlarımızın arasında Halamızın kızı, Dayımızın oğlu, eniştemiz, görümcemiz, eltimiz, gibi akrabalarımıza rastlamanız mümkündür İşte aileye, birliğe, dirliğe bu kadar önem veriyoruz. Bu nedenledir ki bizimle çalışan tüm personelimiz en az sekiz on yıldır bizimledir.

Sizi de bu ailenin bir parçası yapmak temel hedefimizdir. Müşteri değil, dost istiyoruz… Mutlu ve refah içinde ki günlerinizde değil, gecenin bir yarısı yaşadığınız sıkıntınızda da yanınızda olmak istiyoruz. Bu nedenledir ki hepimiz cep telefonlarımızı özellikle gece gündüz kesintisiz şekilde açık tutuyoruz. Her an, her dakika ölümüne çalışmak değil, arada bir birlikte nefes almak, yeri geldiğinde karşılıklı takım kurup, oyun oynamak, stres atmak istiyoruz.

Neden Biz?

Sadece hoş sohbetten ibaret değil amacımız. Amacımız; önce kazırmak, kazırırken kendimizde kazanmak. Bir “Kazananlar Kulübü” kurabilmek yani. Yüz binlerce marka ve ürünün içinden sizin marka ve ürünlerinizi sıyırmak için kurduğumuz bir “Fikir Çetesi” grubumuz var mesela. Bu Fikir Çetesi’nin tüm neferleri, kıyasıya bir rekabetin yaşığı sektörlerde sizin için gece-gündüz fikir, beyin, muharebesi yapmak için durmadan çalışıyor.

Prosedürler, prosedürler…

İşte en çok şikâyet edilen, zaman kaybedilen prosedürler. Aradığınız a ulaşıp, aynı dili konuşabileceğiniz profesyonel kadromuz sizin için en iyisini en hızlı şekilde üretmenin peşindedir. 15 yıldır bizden iş isteyen hiçbir müşterimiz “Bizim işimiz acil değil” dememiştir örneğin. Herkesin işi “Acildir” Biz de bu sebepten dolayı, Acil Ajans gibi bir şey olduk vesselam. Çağımızın baş döndürücü bir şekilde hızla akması, her şeyin hızla tüketilmesi nedeniyle hızla üretmeyi kendimize şiar edindik. Siz hayal edin, bize anlatın yeter. Gerisini biz halleder, siz “Leb demeden” biz “Çorum” demeyi de biliriz. Zaman akıp gidiyor ve geri getirilmesi imkânsız. Bu bilinçle sizin zamanınızı harcamadan, çalmadan, firmanızın kârlılığını artıracak, kazancınıza kazanç katacak çözümlerin peşindeyiz her an.

Velhasıl, sizin için “Deri Koltuk, Kırmızı Halı” döşemeyi vaat etmesek de, küçük iskemlemizi, kuru ekmeğimizi (Soğanı sizden) paylaşmak istiyoruz.

Bizim kapılarımız her zaman açık, çalmanıza gerek yok… İçeri buyurun; burası Kazananlar Kulübü.
| detaylar için - tıklayınız!

eda dijital afiş bayrak

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Biz leb demeden leblebiyi anlayan bir sanat takımıyız.
2005 den bugüne profesyonel ekibimizle sektörün ortaya koyduğu gelişimleri ve yenilikleri takip ederek ve bu gelişimleri takip ederken uzman kadromuzun daha çok uzmanlaşması için kişisel gelişimlerimizide unutmadık.
Açık hava reklam sektöründe herzaman farklı çözümler için farklı malzemeler ve natiflerimizi zenginleştirerek müşterilerimizin hertürlü ihtiyaçlarına en ekonomik şekilde cevap vermek için çalışmaktayız.
Amacımız markanızın, açık havada rahat bir nefes almasını ve herzaman markanızın 1-0 önde başlamasını sağlamaktır.

81 ilimize hizmet verebilmek için bayiilikler vermekteyiz. | detaylar için - tıklayınız!

Eymen Ofset

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Konya
Her tür matbaa işleriniz itina ile yapılır | detaylar için - tıklayınız!

davetiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
davetiye ve nikah şekeri toptan ve parakende satışı yapan firmamaız 10 senelik tecrubesi ile siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. | detaylar için - tıklayınız!

Makro Tanıtım Matbaacılık

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
hisse senedi basımı, pay senedi basımı, hisse senedi basan matbaai hisse senedi baskısı yapan matbaalar, hisse senedi matbaa, pay senedi baskısı yapan matbaa | detaylar için - tıklayınız!

Ulus Matbaa ve Ambalaj

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
http://ulusmatbaa.com http://herboykoli.com http://fantazikutu.net http://fantezikutu.com
ULUS MATBAA AMBALAJ
BİR GÜNDE KARTVİZİT BASIMI VE TASARIMI BROŞÜR VE DİĞER TÜM MATBAA İHTİYAÇLARINIZ İÇİN ULUS MATBAA MİMAR SİNAN MAH. SAKARYA CADDESİ NO:90 ATAŞEHİR
SÜREKLİ FORM, MAKBUZ / BLOKNOT, FATURA / İRSALİYE, KATALOG, CEPLİ DOSYA, TAKVİM, BROŞÜR, KARTON KUTU, MAGNET, MENÜ, ETİKET / BARKOD ETİKET, EL İLANI, ZARF / DİPLOMAT ZARF, DAVETİYE, ANTETLİ KAĞIT, İNSERT, KARTVİZİT, KARTON ÇANTA, BRA İMALATI, BRA BASKI, FOLYO BASKILI BRA, VİNİL BASKILI BRA, KOLİ, TAŞIMA KOLİSİ, HER BOY KOLİ, DOPEL KOLİ, OLUKLU KOLİ, B DALGA KOLİ, C DALGA KOLİ, BC DALGA KOLİ, AYAKKABI KUTUSU, ÇİKOLATA KUTUSU, DEKORATİF KUTU, FANTAZİ KUTU, SIVAMALI KUTU, ÖZEL KUTU, KUTU AMBALAJ, OTO PASPAS KAĞIDI İMALATI, BAKLAVA KUTUSU, AYAKLI ST, MİKRODALGA KUTU, MİKRODALGA SIVAMA KUTU, BASKILI İNCE DALGA, BASKILI İRİ DALGA, MİKRO DOPEL AMBALAJ, TEK DALGA KOLİ, MİKRO DALGA, PİZZA KUTUSU, OFSET BASKILI SIVAMALI KUTU, MİKRODALGA SIVAMALI KUTU, MİKRO SIVAMALI KUTU, PİDE KUTUSU, LAHMACUN KUTUSU, DÜRÜM KUTUSU, OLUKLU MUKAVVA KUTUSU, OLUKLU MUKAVVA AMBALAJ, ÖZEL TASARIM KUTULAR, FANTAZİ KAĞIT ÇANTA, KAĞIT POŞET, KALIPLI ÖZEL TASARIM KUTULAR, LÜKS HEDİYELİK KUTULAR, LÜKS HEDİYELİK AMBALAJ, FANTAZİ KUTU ÇEŞİTLERİ, ÖZEL KUTU, LÜKS ÇİKOLATA KUTUSU, LÜKS PASTANE KUTUSU, LÜKS PİPET KUTUSU
http://ulusmatbaa.com info@ulusmatbaa.com
Tel : 0216 661 66 66
http://herboykoli.com info@herboykoli.com
http://fantazikutu.net info@fantazikutu.net
http://fantezikutu.com info@fantezikutu.com | detaylar için - tıklayınız!

Altın Dünyası Yayın Grubu

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Türk Kuyumculuk Sektörü’nde son yıllarda yaşanan gelişmenin bir sonucu olarak sektördeki bilgi akışını sağlama hedefiyle yola çıkan Altın Dünyası gazetesi, 2005 Aralık ayında yayın hayatına başlamıştır. Kuyumculuk sektörünün sesini duyurmayı, sorunlarını ve başarılarını gündeme getirmeyi amaçlayan Altın Dünyası’nda, altın başta olmak üzere Türkiye’de değerli maden üretimi yapan, ithalat ve ihracat ile ilgilenen, değerli maden borsalarında işlem yapan, altını işleyen, tasarımını yapan, üreten ve satan her kişi ve kurumla ilgili gelişmelere gerek haber gerekse ilan olarak yer verilmektedir. Her sayısında sektörün sorunlarını ve sektördeki gelişmeleri okuyucusuna ileterek referans yayın haline gelen Altın Dünyası, gerek sektörün gerekse Türk medyası, iş ve siyaset dünyasının temsilcilerine ulaşmaktadır. | detaylar için - tıklayınız!

www.davetiyeciler.org

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
ucuzdaveiye farklıdavetiye resimlidavetiye özeltasarımdavetiye davetiye modelleri sünnetdavetiye nikahşekerleri | detaylar için - tıklayınız!

Acar Kırtsiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Acar Kırtasiye Büro Makinaları San.ve Tic.Ltd.Şti. ve Acar Matbaa Olarak 20.10.1997 yılında Yedpa Ticaret merkezinde kurulmuştur. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz sahibi firmalarla çalışmaya başlayıp, müşteri portföyünü genişletmiştir. Kurumsal firmaların çalışma şartlarını bilip (kurumsal renkler ve kurumsal tasarımlarına sadık kalmak gibi) müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek, çıkacak sorunları önceden görerek önlemini alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir.
Çalışma ilkelerimiz; Her zaman kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön pla tutmak ve doğru yönde müşteriyi yönlendirmektir. Bu ilkeleri benimseyerek üstlendiğimiz işin cinsi, şekli ya da ekonomik değerlerden ziyade hizmet verdiğimiz kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri, kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapılmasına önem vermekteyiz.

ACAR KIRTASİYE ve MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

ACAR KIRTASİYE olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır.TÜKİYE’nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile
satış yapılmaktadır.
| detaylar için - tıklayınız!

Acar Kırtsiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Acar Kırtasiye Büro Makinaları San.ve Tic.Ltd.Şti. ve Acar Matbaa Olarak 20.10.1997 yılında Yedpa Ticaret merkezinde kurulmuştur. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz sahibi firmalarla çalışmaya başlayıp, müşteri portföyünü genişletmiştir. Kurumsal firmaların çalışma şartlarını bilip (kurumsal renkler ve kurumsal tasarımlarına sadık kalmak gibi) müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek, çıkacak sorunları önceden görerek önlemini alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir.
Çalışma ilkelerimiz; Her zaman kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön pla tutmak ve doğru yönde müşteriyi yönlendirmektir. Bu ilkeleri benimseyerek üstlendiğimiz işin cinsi, şekli ya da ekonomik değerlerden ziyade hizmet verdiğimiz kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri, kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapılmasına önem vermekteyiz.

ACAR KIRTASİYE ve MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

ACAR KIRTASİYE olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır.TÜKİYE’nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile satış yapılmaktadır.
| detaylar için - tıklayınız!

Acar Kırtsiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Acar Kırtasiye Büro Makinaları San.ve Tic.Ltd.Şti. ve Acar Matbaa Olarak 20.10.1997 yılında Yedpa Ticaret merkezinde kurulmuştur. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz sahibi firmalarla çalışmaya başlayıp, müşteri portföyünü genişletmiştir. Kurumsal firmaların çalışma şartlarını bilip (kurumsal renkler ve kurumsal tasarımlarına sadık kalmak gibi) müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek, çıkacak sorunları önceden görerek önlemini alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir.
Çalışma ilkelerimiz; Her zaman kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön pla tutmak ve doğru yönde müşteriyi yönlendirmektir. Bu ilkeleri benimseyerek üstlendiğimiz işin cinsi, şekli ya da ekonomik değerlerden ziyade hizmet verdiğimiz kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri, kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapılmasına önem vermekteyiz.

ACAR KIRTASİYE ve MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

ACAR KIRTASİYE olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır.TÜKİYE’nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile satış yapılmaktadır.
| detaylar için - tıklayınız!

Acar Kırtasiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Acar Kırtasiye Büro Makinaları San.ve Tic.Ltd.Şti. ve Acar Matbaa Olarak 20.10.1997 yılında Yedpa Ticaret merkezinde kurulmuştur. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz sahibi firmalarla çalışmaya başlayıp, müşteri portföyünü genişletmiştir. Kurumsal firmaların çalışma şartlarını bilip (kurumsal renkler ve kurumsal tasarımlarına sadık kalmak gibi) müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek, çıkacak sorunları önceden görerek önlemini alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir.
Çalışma ilkelerimiz; Her zaman kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön pla tutmak ve doğru yönde müşteriyi yönlendirmektir. Bu ilkeleri benimseyerek üstlendiğimiz işin cinsi, şekli ya da ekonomik değerlerden ziyade hizmet verdiğimiz kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri, kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapılmasına önem vermekteyiz.

ACAR KIRTASİYE ve MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

ACAR KIRTASİYE olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır.TÜKİYE’nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile satış yapılmaktadır.
| detaylar için - tıklayınız!

Acar Kırtasiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Acar Kırtasiye Büro Makinaları San.ve Tic.Ltd.Şti. ve Acar Matbaa Olarak 20.10.1997 yılında Yedpa Ticaret merkezinde kurulmuştur. Hem yurtiçinde hem de yurt dışında söz sahibi firmalarla çalışmaya başlayıp, müşteri portföyünü genişletmiştir. Kurumsal firmaların çalışma şartlarını bilip (kurumsal renkler ve kurumsal tasarımlarına sadık kalmak gibi) müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde cevap vererek, çıkacak sorunları önceden görerek önlemini alan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutmayı kendine amaç edinmiştir.
Çalışma ilkelerimiz; Her zaman kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini ön pla tutmak ve doğru yönde müşteriyi yönlendirmektir. Bu ilkeleri benimseyerek üstlendiğimiz işin cinsi, şekli ya da ekonomik değerlerden ziyade hizmet verdiğimiz kişi ya da kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri, kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik şekilde yapılmasına önem vermekteyiz.

ACAR KIRTASİYE ve MATBAA Olarak Amacımız sunduğumuz hizmetlerle, ihtiyaç duyulan her tür tanıtım faaliyetinde yanınızda olup, yoğun rekabet ortamının yaşığı günümüz piyasalarında, bizlere güvenen dostlarımıza daha mükemmel ve daha kaliteli hizmetler vererek, mevcut ve potansiyel piyasa payımızı arttırmaktır.

Hedefimiz sizlerden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak, dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Birçok işiniz varken bir de matbaaya gidip kurumsal kimlik ihtiyaçlarınızı mı karşılayacaksınız?

ACAR KIRTASİYE olarak siz yerinizden kalkmadan kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri profesyonel olarak sunmaktadır.
Kırtasiye Toptan Fiyatına Perakende satış yapmaktadır.TÜKİYE’nın her yerine ulaşarak geniş ağ yelpazesi ile satış yapılmaktadır.
| detaylar için - tıklayınız!

Göksu Matbaası

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
1974 Yılında Göksu Matbaacılık adı altında her türlü matbaa hizmetini vermek amacıyla Bakırköy’de kurulan firmamız 22 yıldır her geçen gün artan güveninizin vermiş olduğu heyecanla ve büyük bir titizlikle hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

İyi hizmet kısa zama...
Müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensiplerindendir.
Saygılarımızla.

Göksu Matbaası
"Kağıtla ilgili her şey..." | detaylar için - tıklayınız!

BAĞCILAR MATBAA

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
10 Yılı aşkın bir zamır matbaa sektöründe varolan firmamız,başladığı günden bugüne üretimde kaliteyi, zamanında iş teslimini ve hizmette sınırların olmadığı işletme prensiplerinden ödün vermeden, her geçen gün daha da büyüyerek ve kendini yenileyerek bugüne gelmiştir.
Biz her zaman müşteri memnuniyetini en büyük kazanç kabul etmiş ve bu anlamda yeni kazançlara doğru yürümekteyiz.Matbaa ve promosyon ürünlerinde kaliteli hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslim.. | detaylar için - tıklayınız!

İKİTELLİ MATBAA

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
KARTVİZİT,ZARF,BLOKNOT,BROŞÜR,ANTETLİ,KAŞE,DAVETİYE,MAGNET,FATURA-İRSALİYE,SİPARİŞ FİŞİ,NİKAH ŞEKERİ vb. | detaylar için - tıklayınız!

punto matbaa makina ve malzemeleri

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İzmir
firmamız 2004 yılından bugüne kadar matbalara gazetelereve ambalaj firmalarına
malzeme ve makina tedarik konusunda 7/24 saat hizmet vermektedir dünyanın önde gelen kaliteli markalı ürünler ile hizmet vermektedir | detaylar için - tıklayınız!

İDEAL ETİKET BARKOD

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Anadolu)
Firmamız tarafından üretimini ve satışını yapmış olduğumuz ürünler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.
Profesyonel çalışma kadromuzla İDEAL ETİKET olarak sizlere en iyi hizmeti vermek esas görevimizdir.
Sizleri de müşterilerimiz arasında görmek bizlere onur verecektir.Detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.
İyi çalışmalar dileriz…


Faaliyet Alanlarımız :

Etiketlerimiz

-Kendinden yapışkanlı baskılı(renkli) ve baskısız etiketler.( Vellum, Kuşe, Termal, PE, PP, PVC, Tyvek )
-Karton, Eco Termal, Lamine Termal
-Care Label ( Yıkama talimatı )

Barkod Printer Şeritleri.( Ribon )

-Wax Ribon,
-Wax / Resin Ribon,
-Resin Ribon,

Printerlar

-TEC TOSHIBA, ZEBRA, ARGOX, DATA MAX marka yazıcıların satışını yapmaktayız.
| detaylar için - tıklayınız!

Davetiye

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Deneyimli ve yaratici grafik atölyemiz, müsterilerimizin düsüncelerini ön pla tutarak, ürüne en uygun tasarimlari hazirlamakta ve bunu kâgida dökmektedir.
Davetiyemarketi olarak, zamaninda is teslimi, kaliteli ürün ve uygun fiyatlari size sunmaktayiz. | detaylar için - tıklayınız!

Delta Reklam&Matbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Ankara
Delta Reklam
KARTVİZİT FİYATLARI

Kartvizit Parlak Selefon 1000 Ad. 20 TL

Kartvizit Mat Selefonlu 1000 Ad. 25 TL

Kartvizit Fantezi 1000 Ad. 25 TL

Kartvizit Altın ve Gümüş Yaldız 1000 Ad. 60 TL

ETİKET-ANTETLİ-ZARF-FATURA Diger

Etiket Sticer 1000 Ad.30.TL

Magnet 48*68 mm Kare kesim 1000 Ad.45.TL

Antetli İlan 80.gr 1.hamur 2000 Ad.80.TL

Zarflar 110.gr Diplamat 500 Ad.80.TL

Fatura 2 Renk A4 3 Nüsha 5 Cilt 90.TL

Fatura 2 Renk A4 Sürekli from 500 Ad.270.TL

Tahsilat Makbuzu 2 Renk A5 5 Cilt 75.TL

Sözleşme 2 Renk A4 3Nüsha 5 Cilt 80.TL

Dosya 250gr Ön Baskı Renkli 1000 Ad.400.TL

Dosya 350gr Çift Baskı Renkli 1000 Ad.675.TL

Davetiye Parlak Selefon 1000 Ad.50.TL

Afiş 115gr 40*60 mm 2000 Ad.280 TL

EL İLANI-BROŞÜR

El ilanı Tek Renk 1. Hamur 2000 Ad.30 TL

Broşür Tek Taralı 115.gr A6 4000 Ad.65 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A6 2000 Ad.70 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A6 5000 Ad.90 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A5 2000 Ad.110 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A5 5000 Ad.150 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A4 2000 Ad.160 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A4 5000 Ad.220 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A3 2000 Ad.280 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A3 5000 Ad.390 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A2 2000 Ad.485 TL

Broşür Çift Taraflı 170gr A2 5000 Ad.710 TL

KATOLOĞ

Katoloğ 8+16 sayfa mat selefon 1000 Ad. 1.550 TL

Katoloğ 8+16 sayfa Parlak selefon 1000 Ad. 1.350 TL

Katoloğ 8-12 sayfa mat (kapak) altın yaldız 1000 Ad. 1.000 TL

Sayfa Sayısına ve Özelliğine Göre Fiyat Değişmektedir.

BASKILI TİŞÖRT/ŞAPKA

Tişört Lacos 1 Ad.15 TL

Şapka Sport 1 Ad.7.5 TL

Diger Promosyon Ürünleri İçin Fiyat Alınız.

TABELA-VİNİL-BRA-FOLYO-Wanwesen

Tabela Işıksız m2/ 45 TL

Tabela Işıklı m2/ 125 TL

Tabela Vinil Germe m2 /150 TL

Tabela Alimunyum dekupe m2/ 230 TL

Tabela Kutu Harf m2 /275-450 TL

Tabela İnşaat Tabelası 100*200 cm/ 240 TL

Cam Kaplama Folyo m2 /20 TL

Wanwesen m2 /30 TL

Bra Dijital m2 /13 TL

Prinç Tabela-İsimlik-Kaşe-Cep Kaşesi Yapılmaktadır.

AÇIKLAMA

*Fiyatlara KDV dahil Değildir.Teklif Onayında Sonra Tutarın%60 lık Oranı Alınıp.Tasarım bitiminden sonra ( Ürüne Göre Değişir) 1 Hafta İçinde Teslim Edilir. *

Delta Reklam

deltareklamm@hotmail.com

0542 649 93 45-0538 616 21 91— (0312) 389 51 96

Süleyman Ayten Cad.25/B Tuzluçayır /Ankara

(çiçek iş merkezi 50 metre ilerisinde)

| detaylar için - tıklayınız!

sırdaş matbaa

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Yıllar geçiyor, dünya değişiyor…
Bundan herşey gibi MATBAA sektörüde nasibini aldı
.Sırdaş Matbaa olarak bu değişime ayak uydurduk ve sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız…
Artık firmanızın Matbuu Evrak ihtiyaçlarını masanızdan kalkmadan tele, fax veya mail yoluyla isteklerinizi öğrenerek bunlar
doğrultusunda çalışmamızı yapıyoruz ve işlerinizi adresinize getiriyoruz…Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak
| detaylar için - tıklayınız!

Zirve kart

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
ZİRVE KART KİMDİR?
Zirve plastik kart sektöründe yıllarını vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle müşterilerine 1. sınıf ürün sunmak için özveriyle çalışan bir kart firmasıdır.Kart piyasasında henüz adı bile geçmeyen çok özel yeni ürünlerine hergün yenisini ekleyen ve bunu müşterilerine uygun fiyatlara sunan başarıyı hedeflemiş kişilerin oluşturduğu bir takımdır.Müşteri ilişkilerini güçlendirmek için aldığı her işi büyük yada küçük ayrımı yapmadan hızlı dönüşü ve 1.sınıf kalite ilkesi ile ürünlerini üretmektedir.Siz değerli müşterilerinin işlerini yapmaktan her zaman gurur duymuştur.

| detaylar için - tıklayınız!

zirvekart

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
ZİRVE KART KİMDİR?
Zirve plastik kart sektöründe yıllarını vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle müşterilerine 1. sınıf ürün sunmak için özveriyle çalışan bir kart firmasıdır.Kart piyasasında henüz adı bile geçmeyen çok özel yeni ürünlerine hergün yenisini ekleyen ve bunu müşterilerine uygun fiyatlara sunan başarıyı hedeflemiş kişilerin oluşturduğu bir takımdır.Müşteri ilişkilerini güçlendirmek için aldığı her işi büyük yada küçük ayrımı yapmadan hızlı dönüşü ve 1.sınıf kalite ilkesi ile ürünlerini üretmektedir.Siz değerli müşterilerinin işlerini yapmaktan her zaman gurur duymuştur.

| detaylar için - tıklayınız!

LİNA Davetiye ve Nikah Şekeri

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : Eskişehir
Düğünlere davetiye basılmakla beraber düğünlere nikah şekeri, sünnet düğünlerine sünnet şekeri, bebek mevlütlerine bebek şekeri, çocuk odalarına kapı süsleri ve düğün organizasyon işleri sizlerin zevkine göre hazırlanıp hizmetinize sunulur. | detaylar için - tıklayınız!

MARKAS REKLAM

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
Firmamız sektöre 1998 yılında matbaa faaliyetleri ile girmiş olup, müşterilerinden gelen ihtiyaçlar doğrultusunda 2004 yılından itibaren ajans hizmeti de vermeye başlamıştır.

| detaylar için - tıklayınız!

Mega Matbaa Hizmetleri

İş Alanı : Matbaa Firmaları  |  Şehir : İstanbul(Avrupa)
MegaMatbaa.com; Katalog, Broşür, İnsert, Cepli Dosya, El ilanı, Bülten Broşür, Kartvizit, Dergi gibi basılı materyallerde tasarım aşamasından baskıya ve baskı sonrası kalite kontrolden ürünlerinizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize kadar ulaşması aşamalarında memnuniyetiniz için çalışır. | detaylar için - tıklayınız!
1 sayfada 44 firma bulundu.


DESTEKLEYEN SİTELER
Sosyal Okulu
Zirve Hayat
Hizmetnet.com
SORGULAMALAR
Araç Tescil Sorgulama
Telefon Borç Sorgulama
Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme
LİNKLER
Program İndir
Site Araçları
Bize Ulaşın
.